Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a tápszerbe az előírt 3...

Ha a tápszerbe az előírt 3 helyett 4-et tettem, azzal milyen "bajt" okozok? Pl hasfájást?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem, mert annyira szétszórt voltam ma, hogy 90 ml-be csak 3 kanállal tegyek és én 4-el tettem. Ezt onnan vettem észre, h a következő tejcsi elkészítésénél is 4-et akartam tenni, amikor leesett, h ma egész nap 90ml-t készítettem, nem pedig 120 ml-t. De csak 1x fordult elő.
2012. okt. 16. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy baja lesz, max a következő kaka nehezebben jön. A kisfiam elég hasmenős így a doki javaslatára teszek 1-2 kanállal több tápszert bele.
2012. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jajjj basszus :( így is nehezen kakil :(
2012. okt. 16. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért ne rémülj meg, azt írtad egyetlen alkalomról van szó. Valószínűleg semmi baja nem lesz tőle.

...és különben is mi van, ha csak azt gondolod, hogy többet tettél??

2012. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tuti 4-et tettem, mert még gondolkoztam is h nem 120 ml-t kell h csináljak, mert h egész nap 90et evett, annyit is csináltam,mert sűrűbben evett. Nem rémülök, csak naa :( nehezen kakil ígyis, jjjó, gondolom baja nem lesz, de aludt is egy huzamban 4.5 órát, pedig 2.5 óránként eszik :) ilyen utoljára 4 hete fordult elő. Na jó, nem biztos h a 4 kanál tápszertől aludt ennyit.
2012. okt. 16. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz. :)

Aludni meg szerintem az idő miatt aludt ekkorát. Amíg aprócska volt a fiam, esős időben szinte egész nap durmolt. Sajnos, most már nincs így, ma csak 45 perc volt. :(

2012. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!