Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha állandó 24 fok van a...

Ha állandó 24 fok van a szobában és az egy hetes babámra egy rövidujjú bodyt meg egy vastagabb plüss rugit adtam, akkor elég csak egy vékony pléddel betakarnom, amikor alszik?

Figyelt kérdés

Ez az egy kétségem van vele kapcsolatban,de ez állandóan,amióta hazajöttünk. Hogy vajon nincs-e melege,nem fázik-e,stb. Hogy öltöztessem itthon,hogy jól érezze magát? Takaróból is van 3 féle vastagságú,próbálok ráérezni,de nehéz,mert nekem hőhullámaim vannak és egyszer ömlik rólam a víz,egyszer fázom. Segítsetek,kérlek.

Egy anyuka


2012. okt. 16. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
ha állandó 24 fok van elég rá a vékony.Sőt mondhatni túl meleg a lakás.24 fokban már fürdetni is lehet.Nekünk mindig azt mondta a gyerekorvos hogy a kicsinek is elég a 22 fok.
2012. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 22 fok van a 6 hónaposom szobájába, de én harisnyát is adok rá itthonra meg egy vékony nadrágot.Rövid ujjú body vékony pulcsi.Ha játszik akkor még ráadok egy vastagabb kardigánt. Ha alszik akkor leveszem a kardigánt és a paplanjával takarom be.

Fogd meg a kis kezét és ha hideg még adj rá valamit.Bár én keveslem a rövid ujjú bodyt, inkább hosszút adnék rá.Ne izgulj ha fázik jelzi neked :) Én mindig azt mondom, hogy inkább melege legyen, mint megfázzon.

2012. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár igaza van az elsőnek a 24 fok az tényleg meleg..
2012. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom,csak vegyes tüzelésünk van és amíg nem muszáj,addig nem akarok gázzal fűteni,így meg nem nagyon tudom szabályozni a hőmérsékletet,csak teszek rá és ég,amíg ég. Most is csak egy darab tuskót dobtam rá és ilyen meleget csinált. De ez mindegy is,csak a baba a lényeg,szóval akkor elég a kis pléd.
2012. okt. 16. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:

20 fok eleg a tul meleg art a babanak mert konnyen beteg lessz ha melege van mivel egy ujszulott izzadni nem tud.Az eros immunrendszerhez kell a huvos szoba es a sok seta a friss levegon ill az anyatej legalabb 4 honapig ami vedi a babat a betegsegektol.

A kisbabakat ugyanugy kell oltoztetni mint sajat magad + 1 reteg ra vagy takaro.Ha a babanak meleg van szine kicsit piros es gyosabban lelegzik ill nagyon szomjas Ha fazik akkor kicsit feher es huvos a nyaka.Ha azt hiszed fazik vedd magadho a te testedtol hamar felmelegszik.De szerintem 24 fokban inkabb melege van.Vastag rugdalozo 24 fokban tulzas.

2012. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Langyos a kis keze és nem piros az arcocskája.
2012. okt. 16. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!