Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az hogy 3 és fél...

Miért van az hogy 3 és fél hónapos kislányom felkel éjjel/hajnalba szopizni, és utána nem alszik vissza?

Figyelt kérdés
Eszik,cicin 'bealszik',legalábbis azt hiszem,majd kipattan a szeme,és kb.másfél-2 órát fönt van.Mit csináljak,hogy könnyebbe visszaaludjon???
2012. okt. 16. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg jól kifárasztani napközben, sok sok tornával, és nappal adjál neki rengeteget enni, főleg az utolsó estinél. igy majd remélhetőleg megtanulja, hogy a nappal való evésre, játszásra, éjszaka meg aludni kell. Ne hagyd bealudni cicin, ébresztgesd, csak akkor hagyd békén, amikor már nem nagyon tudod felébresztani. akkor jóllakott és alszik. amíg felébred, addig nem lakott jól. és ha akkor ébred fel, amikor már félig alszik, ahogy írtad, akkor utána már sokkal nehezebb visszaaltatni, ahogyan írtad is. Ne félj ébresztgetni szopizás közben, hamarabb "túl leszel rajta"!!
2012. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lányom, ha a cicimen alszik be és nem büfizik utána egy nagyot, akkor fél óra múlva felkel és nagyon nehezen alszik vissza, 1,5 órát biztos fent van. Ha szopi után büfizik, akkor alszik tovább, ellenkező esetben én is éjszakázom. :-(
2012. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nalunk is sajnos ez volt 3 honapig, mindent kiprobaltunk, tornazott, kesobb furdettem es fektettem (este 10korul), de hiaba. Minden ejjel ebren volt 2 es fel orat.

Annyit tehetsz, hogy magad melled teszed az agyba es te is tudsz kicsit pihenni es o is megnyugszik. Nekem ha legkozelebb ilyen lenne tuti ezt csinalnam, mert a vegen mar nagyon ki voltam a sok ejszakazastol.

Apa addig mig a kicsi helyre all egyedul alszik.


Az nem lehet esetleg, hogy faj a hasa eves utan es azert nem alszik vissza?

2012. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!