Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! 56-62es méretű...

Anyukák! 56-62es méretű ruhából álló csomagért mennyit lehet kérni? Mennyit adnátok érte?

Figyelt kérdés

Most először akarok hírdetni, és nem szeretnék mellényúlni.

22 db ruháról van szó, egy hálózsák is van benne.

Ebből 8 db ruha csak mosva volt,nem használtuk Van benne body, rugi, és pulcsi is.


2012. okt. 17. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb. 4-5ezer forintot.


Mosjuk én 1 Forintra raktam fel 102 darab ruhát (0-9hóig) és 8500-ért vitték el licitben. Nem volt alapár, amit kértem volna érte. Szabadulni akartam tőle.


Ha magamból indulok ki, akkor kevés ilyen méretet vettem, mivel pár hét alatt kinövi simán.

Lányom 52 centivel született, de csak 62-s ruhák voltak jók rá...


Gondolhatod.. vagy 50 darab 56-os ruhánk volt! Sosem volt rajta!

2012. okt. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem pont tegnap ment el egy 22 db-os 0-3 hós csomagom,1750 ft-ért licittel.Minden féle ruci volt benne.Nem valami sok,de örülök hogy elment.
2012. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

200 Ft /darabárnál nem hiszem, hogy többért el tudnád adni.

Nagyon sok van fent ebből a méretből, szinte mind hibátlan, mert egy csecsemő nem tudja elhasználni ez alatt a pár hét alatt.

Én úgy látom, hogy minél nagyobb a gyerek, annál nehezebben találni hibátlan ruhákat és persze egyenes arányban megy is fel az áruk.(függ a keresett márkától is)

Kislányom elmúlt 2,5 éves, születése óta adok veszek.

Ha még kezdő vagy, nem lesz könnyű. Ha van bátorságod, hirdesd meg a csomagot 1 Ft-ra, talán így kapsz érte a legtöbbet, de nagyon függ a színektől, a kép minőségétől, a háttértől, stb. Ha nem vagy annyira bevállalós, akkor tedd fel 5000 Ft kikiáltási árra, talán elviszik, de így sokkal nehezebb lesz eladnod.

2012. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!