Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babámnak ma még...

Újszülött babámnak ma még csak egyszer volt széklete, ez nem baj? és nincs valami jó praktikátok, hogyan alkalmazzam a fürdetőkenőcsöt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
gondolom anyatejes. az én lányomnak sokáig csak heti iszer volt. de a doki szerint,csak azt jelenti hogy jól hasznosítja asz anyatejet.
2012. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hány napos/hetes? Az anyatejes babáknál nem baj még az sem, ha 1 hétig nincs széklete! Olyan jól felhasználja a szervezete az anyatejet, hogy nincs salakanyag! A tápszeres babáknál más a helyzet, ha jól tudom minden nap kell produkálniuk kakit!Fürdetőkrém: beleteszed a fürdőkádba, forróvízzel "felolvasztod" és úgy adod hozzá a hideg vizet a szükséges hőfokig, vagy a baba testére kened és leöblíted! A fürdetőkrém testápolónak is használható fürdés után is! :)
2012. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen,szopizik. De ha kakil is,akkor is kis adagot,pedig sokat eszik.
2012. okt. 17. 16:59
 4/15 A kérdező kommentje:
10 napos. Csak a kórházban akkorákat rotyogott,pukizott is meg kakilt is az ilyen nagy kajálások után,most meg furcsa nekem,hogy alig kell tisztába tenni. Köszi a tippet :)
2012. okt. 17. 17:01
 5/15 anonim ***** válasza:
az enyém kb 2-3 naponta kakilt,mondjuk ő kapott pótlást,de nekem is azt mondták, hogy a pisis pelusok számát kell inkább figyelni.
2012. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen, én is azt hallottam, h jól megtudja emészteni az anyatejet.

A fürdetőre én csak annyit mondanék, h kuka. Semmire se való. Na jó, testápolóként kenheted vele ha elkezd hámlani a bőre, mert fürdetni azzal nem lehet. Lehet, h mi voltunk bénák, de úgy tudom rengetegen panaszkodnak rá. Nekünk eldugult tőle a lefolyónk is. Beletelt pár hétbe mire rájöttünk, h az. Most várjuk a kistesót, de ki se fogom váltani. A gyerekorvosunk azt mondta, bármire válthatunk, csak ne a johnsons legyen, mert az sokakat allergizál. Mi a dm-es pumpás fürdetőt használjuk, én nagyon szeretem.

2012. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ja,fürdetőkenöcs:én mikroban melegítek egy kisebb adagot és beleöntöm a vízbe,szépen feloldódik.
2012. okt. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy adag fürdetőkenőcsöt egy pohár meleg vízben feloldani, és hozzáönteni a fürdetővízhez.
2012. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem véletlen, hogy a fürdetőkrémet javasolják a babák fürdetéséhez.... a kisfiam arca nagyon száraz volt, azzal kezdtem el mosni és gyönyörűen helyrehozta 1 nap alatt! A férjem ekcémás és mai napig azt kell használnia! (megfürdik tusfürdővel, utána fürdetőkenőccsel) Semmi más nem teszi rendbe a bőrét ha kijön rajta! A húgom panaszkodott milyen száraz a kislánya bőre, több testápolót kipróbált, semmi nem használt, mondtam, hogy próbálja ki a fürdetőt és azóta semmi gond a kislány bőrével! Egyébként az első két fiamnál én sem szerettem használni, de most csak azt használom!
2012. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az én babám bőre is nagyon száraz. Bár azt mondták azért,mert újszülött,de a kezéről már elmúlt,a kis talpa viszont még mindig hámlik. Én csak attól félek,hogy kicsúszik majd a kezemből a baba,mert mondták,hogy ez eléggé csúszik. Meg valami olyasmit is mondott az orvos,hogy olajozzam be fürdés előtt a hajlatait?! Erre feltétlen szükség van?
2012. okt. 17. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!