Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hagyományos orrszívó is jó,...

A hagyományos orrszívó is jó, vagy csak a porszívós?

Figyelt kérdés

A hagyományos alatt azt a gömböt értem, amit össze kell nyomni.

A porszívósat mikortól használtátok?

És a nátha első jelénél bevetitek, amikor még csak vizes orrfolyás van?

Hogy ismertettétek meg a babával?


(az enyém 6 hónapos lesz)


2012. okt. 17. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Csak a porszívós. Mi többet is kipróbáltunk, csak az szívta ki rendesen!
2012. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Csak tapasztalatból:

Gömmbel kezdtük, semmit nem ért. Nyomtuk, nyomtuk, semmi, akkor mentünk porszívóst venni. Az kihoz mindent !!! ÉS nem kell tőle félni, NEM a porszívó erősségével szív! Viszont hatékony. Érdemes először, ill. kis nátha esetén gyenge fokozaton használni ; többszöri használatkor, meg ha már "bátrabb" ,tapasztaltabb vagy, mehet erősebben is!

2012. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
pénzkidobás az összes kézi,a porszívós az a tuti,bárhogy is próbáltam kedveskedni,bevezetni a porszívósat,mindig kiabálás-hiszti a vége,kikapcsolom,mintha mi sem történt volna.3 hónapos korától használjuk,2 éves most
2012. okt. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is egyértelműen a porszívós a legjobb, a kézivel semmit nem tudtam kiszívni az orrából. Bár nagyon utálja, ordít ha az orrát porszívózom, de muszáj. Próbáltam már hogy letakarom a porszívót, de hiába. Szerintem inkább azért sír mert le van fogva.
2012. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
A gömbbel mi sem boldogultunk, pedig anyukám nálunk megoldotta valahogy :) Viszont nekünk elemes van (Pestonka) és 2 évig az is bevált. Nem tudom, milyen a porszívós, de ez tuti halkabb és nem kell előszedni a porszívót éjszaka.
2012. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha meg van fázva a gyerek akkor a porszívós a legjobb!
2012. okt. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A porszívós a leghatékonyabb, főleg, ha használsz előtte tengervizes orrsprayt, a Sterimar babyt javaslom. Kifejezetten kicsiknek alakították ki a fejet. Az védi a nyálkahártyát és fellazítja a váladékot, a porszívó, meg "hátulról" is leszívja. Ha nem szellőzik az orra különféle problémák adódhatnak: arcüreg vagy fülbetegségek. Az én fiammal kicsi korában sokat jártam fül-orr-gégészetre, mert fülfájós volt, onnan tudom. Eleinte ő félt a porszívótól, Azt szerette nézni, ha porszívózok, csak az orrszívást nem szerette. Egyszer elől hagytam az áramtalanított porszívót, a fiatalurat meg szabadjára engedtem. Először kerülgette, mint macska a forró kását, aztán babrálta, majd játszott vele. Persze ez hetekbe telt, de 7 hónaposan ez volt a legkedvesebb játéka. Onnantól kezdve, hogy igazán megismerkedtek, nincs baja sz orrszívással. Én rögtön szívom az orrát, ha náthát tapasztalok, elég volt a fülkürt hurutból, és a fülgyulladásból egy életre. Persze ha túl gyakran kellett szívni, az már zavarta, de arra is vannak praktikák (ez akkor jó, ha már kicsit idősebb, talán a jövőben hasznodra válik).

Pl:

-leszívtuk az összes plüssállat orrát

-ő rakhatta össze az orrszívót

-megengedtem, hogy nekem is használja, persze csak utána

-szívhatta magának is

-beültünk a tükör elé, és onnan nézte mit csinálok

-legfontosabb elmondtam neki, hogy azért kell, hogy ne legyen beteg a füle

Ő már két éves múlt a legújabb taktika, hogy koszos az orra, és szép kisfiú orra nem lehet koszos, meg ne legyen beteg, és ha készen vagyok megmutatom, hogy ez a csúfság volt az orrában, hess innen, le is küldöm a lefolyón.

2012. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Tegnap éjjel már használtuk is. Nem én voltam a fiunk kedvence...


Úgy látszik erre járt egy hagyományos-szippancs-gyártó és

lepontozott mindenkit.

2012. okt. 18. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!