Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek a babája utálja a...

Akiknek a babája utálja a babakocsit, minden nap sétálok?

Figyelt kérdés

Kislányom ki nem állhatja a babakocsit így hordozókendőben szoktunk sétálni de nem minden nap!

Szerintetek ez baj?


2012. okt. 17. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Az enyém születésétől fogva hordozókendőben van.


Már miért lenne baj?

Ha olyan a kendőtök ami újszülöttkortól megfelelő, szerintem még jobb is, mint a babakocsi.

Bár ez csak az én személyes véleményem.

2012. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Én lányom eleinte nagyon szerette a babakocsit jókat aludt benne, aztán kb. két hónapos volt és egyik napról a másikra csak üvöltött benne. Egy ideig nem is vittem ki kocsiban, mert mindenki engem bámult hogy mi baja a gyereknek. Most 6 hónapos és egy ideje újra kiviszem benne, eleinte csak egy rövid sétát tettem vele, aztán mindig nagyobbat sétáltunk. Mostmár nagyon jól elvan a kocsiban, nézelődik, és ha úgy van el is alszik!
2012. okt. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem szükség van a minden napos sétákra, de legalább levegőzésre az udvaron, erkélyen. Én csak akkor nem vittem ki sétálni ha mondjuk annyira beteg volt, vagy ítéletidő volt odakint.

Kell a levegő a babáknak minden nap!

2012. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, kenguruval. Persze ha esik, vagy nagyon fúj a szél, vagy ha valami hirtelen közbejön, akkor nem, de általában megyünk minden nap.
2012. okt. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
A fiam kezdettől gyűlölte a babakocsit. Ennek ellenére minden nap legalább egy félórára kimentem vele. Eleinte nem mentünk bevásárolni, azt külön intéztem el, így csak az udvaron zajlott a "hangzavar". Később rájöttem, hogy ha alaposan körberakom pléddel, és szűk a helye, szinte körbeöleli a pléd, akkor nyugodtabb. Aztán lecseréltük a babkocsit, és a másikat már szerette, abban sosem sírt. Érdekes, hogy ezen is múlhat... Az első nem volt kényelmes, nem rugózott rendesen, folyton nagyokat döccent a rossz járdákon, lehet, hogy csak ez zavarta...
2012. okt. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia !

Az első lányom (6 éves ) ő utált benne lenni , és dettó ez volt , hogy beleraktam ordított , én nem is erőltettem sokszor volt kendőbe , viszont egy idő múlva olyan (6hónaposan ) , kezdet már nehéz lenni , nem igazán bírtam , már mozgolodot benne rugdusot , de mi addig egyeltalán nem használtuk a babakocsit , beraktuk a garázsba kész , erre akkor beraktam , de már szinte ültetve , és onantól szeret benne lenni ( szerintem a gond az , hogy nem lát kibelőle )

2. lányom ( 3éves) ő az ellentétje , igaziból most is meglátszik a nagyobbik nem szeret unatkozni imád menni nézelődni , mig a kicsi csak elvan ő ilyen !

3. fiú : Ő nálam még nem dőlt el 1 hós

Próbáldd meg egy kicsit felültetve használni !!

2012. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!