Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatok a babámnak, ha...

Mit adhatok a babámnak, ha nagyon nyűgös, sír?

Figyelt kérdés
7 hónapos, még nincs foga, lehet, hogy amiatt van. Egész nap nyűgös volt, de délután végig vergődött, sírt. Most elaludt. Ha holnap is ilyen lesz adhatok valamit? Nurofen, Vibrucol???
2012. okt. 17. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nálam ilyen idősen a gyógyszer az mindig már a végmegoldás volt.A dentonix gélt próbáltad már?Lidokain van benne, és naponta 3szor be lehet kenni a baba ínyjét vele.Én elalvás előtt használtam, hogy könnyebben elaludjon.

Nekem mondta ismerősöm, hogy ez a borostyán lánc be jött nekik...na hát az ilyenekben valahogy nem hiszek.De ha gondolod egy próbát megér.

De ha még is Nurofent adnál, mert tényleg látod, hogy szenved a kicsi, akkor ne adj neki egy egész adagot, hanem csak felet.

Ja és rágóka!!!!Rágjon sokat, az segít kibújni annak a fogacskának.

2012. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Soha nem hittem az ilyen természetes valamikben, de találkoztam gyerekkel, aki nagyon nyűgös volt a foga miatt, kapott borostyán nyakláncot, és int akit kettévágtak, nyugodt baba lett :) 1 próbát talán megér, ha az anyagiak megengedik :)
2012. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha esetleg kipróbálnád a borostyán nyakláncot innen lehet rendelni és az ára is elfogadható: www.borostyanbolt.hu Én innen rendelte 2 nap alatt kihozták és nagyon szép... ha nem válik be akkor is szép! (4 hónapos a kisfiam, még nem fogzik, de már viseli a nyakláncot hátha beválik...)
2012. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!