Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meghibbantam?! Nagyon félek,...

Meghibbantam?! Nagyon félek, hogy sok rosszat kapok az élettől azért, mert most minden jól alakul.

Figyelt kérdés

Első babám 7 napos.Nagyon könnyen született.3 perces fájások egyből,és az első fájástól számítva 45 percre született,gátmetszés,fájdalomcsillapítás és minden egyéb nélkül.Pontosan 20 percet töltöttem a szülőszobán.Akikkel a kórházban voltam,szinte mindnek borzasztó nehéz szülés,majdnem hogy lábra állni sem bírtak.Már itt éreztem,hogy "hű de szuper,biztos a második babával többet fogok szenvedni."Aztán én nagyon kislányt szerettem volna és kislány.Persze a fiúnak is örültem volna,de mindenki vágyik valamire.Nagyon sokan vannak körülöttem,akiknek nagyon kicsi a babája,2300 grammal született (időre!),az én lánykám "arányos",3200 gramm és 53 centi.Nagyon szép kisbaba,sok hajjal.És igen,tudom minden kisbaba szép,és akármilyen szeretem,mert az enyém.Aztán a kórházban már a második nap volt tejem,és rendesen szopik.Ellenben két barátnőmnek is 2-3 hetes bébije van,és mind tápszeres.Tervezett baba is volt,időben is vagyunk.Házasok vagyunk a férjemmel,saját házzal,autóval.Mindketten diplomások.Valahogy úgy érzem minden jó,ami most összejött nem fog többet,és sok pofont fogok kapni a sorstól.Mitől van ez bennem?

U.i:az ömlengős szövegért bocsi.Mindenkinek a sajátja jó és természetesen szülés nehézségétől,anyatej-tápszer dologtól nem függ semmi,csak örülök annak,hogy az én elképzeléseim teljesültek.


2012. okt. 18. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Áhh szerintem ne félj ! Nekem is hasonló a helyzet , de már túl vagyon ezen az aggodós időszakon ! Kettő csodaszép kislány , és egy kisfiú anyukája

2012. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nincs olyan ember, akinek csak jó dolgok történnek az életében. Mindenkivel történnek rossz dolgok is. De ezen nem szabad gondolkodnod, mert nem lehet előre felkészülni rájuk.

Most örülj annak, hogy minden jó. Ha esetleg történik veletek valami rossz, azt akkor kell megoldanotok.

De azért nem igaz, hogy a jó dolgok után mindig jönnek a rosszak! Ezt a gondolatot felejtsd el.

2012. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rossz dolgok mindig történnek.Ez tény.Én attól félek,hogy a jók miatt történnek a rosszak.Hogy megtanuljam...Vagy nem is tudom...:(
2012. okt. 18. 19:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, ezzel én is pont így vagyok, hiszen a pont olyan párt találtam magamnak, akire vágytam, mindenki mondogatta, hogy sosem fogok olyan férfit találni, aki megfelel az elvárásaimnak és mégis meglett, ráadásul első párom volt, és már 8 éve együtt vagyunk, 17 éves korom óta. :D Aztán jött nekünk is a részleges együttélés a szüleinél, befogadtunk egy kutyát, ami gyerekkorom óta nagy álmom volt, olyan is lett, mint amilyennek megálmodtam, majd saját lakást kaptunk, összeházasodtunk, állásunk lett, amilyenre mindig vágytunk, ez után jogsink, kocsink, egészséges, segítőkész, szerető családunk, szüleink és ahogy elterveztük a babát az első hónapban Ő is össze jött. Problémamentes terhesség, egy rosszullét nélkül, majd olyan szülés, amilyennek terveztem és önmagam maradtam, semmi ordibálás, káromkodás, és a szülés után is igyekeztem fogadóképes, ápolt és nőies maradni, pedig sok ellenpéldát láttam erre, és mondták is, majd ha ott tartok úgysem valósítom meg ezeket... DE mégis!

Gyönyörű kislányt szültem, ugyan nem olyan gyorsan és könnyen, mint TE, de borzasztóan büszke voltam minden átélt percre, mert erősebbé tett!

Egészséges, 650 grammos, 52 cm-s kicsi lány, imádjuk. Az apuka mintaapa, jobb, mint amire számíthattam, valaha és egymásra is figyelünk, hiába van itt a kicsi. Lassan 5 hónapos és minden úgy alakul, ahogy szeretnénk!!! :)))

Ne aggódj amiatt, hogy minden sikerül, jól csinálsz mindent és pozitívan gondolkozol, ezért van! Képzelj el továbbra is mindent, hogy szeretnéd és úgy is lesz, ez a vonzás törvénye!!!

Nekem is mondta egyszer a barátnőm, hogy nehogy az legyen, hogy 40 évesen meghalok, mert annyira jó az életem, de mondjuk rövid lesz. Hát én erre azt mondom, hogy inkább éljek 100%-ig boldogan kevesebb ideig, mint 100 évig boldogtalanul, nem igaz?

Így élvezzünk ki minden percet, órát napot és legyünk hálásak az őrangyalkáinknak, hogy ilyen életünk lehet!!!


Sok sok boldogságot!

2012. okt. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen gondolataim, csak más kapcsán szerintem azért van, mert nem érezzük kiérdemeltnek a "jot" illetve nem vagyunk hozzászokva a szerencséhez. :) Bolond gondolatok, inkább örüljünk a jonak, minthogy elrontsuk bolond gondolatokkal még azt is!!!!
2012. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Előre is bocsi-hogy leírom én is a gondolataimat, lehet nem erre számítasz.

Én is így éreztem mint te, családom boldog volt, tesóm is, született - könnyen - egy szép kisfia, nekem is (szintén mesébe illően szépen, könnyen), együtt babáztunk, anyuéknál havajkodtunk a babákkal, olyan nagy volt a boldogság. Mindenkinek munka, dolgozott férjem is sokat- tesómé is, haladtunk előre szépen, mi építkeztünk, és a következő bébiket terveztük, szóval tényleg szépen boldogan éltünk. És akkor váratlanul egy kirándulás alkalmával tesómék nagyon durva autóbalesetet szenvedtek.... élnek ugyan, de 2év ráment arra, hogy ott tartsunk, mint előtte. Sajna már gyerekük sem lehet több, és nagyon nagyon sokmindenen vagyunk túl - az egész család.

Mi is erre fogtuk, hogy biztos túl nagy volt a boldogság az életünkben....

Lehet hülyeség, de azóta természetesen mégjobban értékelünk minden napot!

Remélem mással nem történik ilyen.

:(

2012. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Fordítsd meg!

Nem lehet, hogy azért kaptad a boldogságot, mert megérdemled?;)

2012. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok és ne gondolj arra, hogy rossz dolgokat érdemelsz majd a sok jóért, mert bevonzod. Fogadd el, hogy megérdemeltétek, maradj szerény és segítőkész másokkal, légy pozitív és akkor ilyen marad az életed. Kívánok neked sok jót!
2012. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Gratulálok a boldogságodhoz, és ne félj semmitől. Csak pozitívan gondolkodj, és Magadhoz vonzod. Hidd el! :)

(40 vagyok, három éve élek ebben a szellemben, és fenekestől megváltozott az életem.)

2012. okt. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele,mint te kérdező.Van amikor a rossz dolgok jönnek és vannak jó hullámok.Most jó időszakunkban vagyunk.Kiélvezem utána meg szenvedek a rosszak,ez az élet rendje én már belenyugodtam...

Ha akarsz beszélgetni írhatsz privit :)

2012. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!