Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik nem minden nap...

Anyukák, akik nem minden nap fürdetitek a babátokat, hogy áll be így nálatok a minden napi rutin?

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy 2 naponta fürdetném meg a babám.Ugye tudja, hogy fürdés után vacsi, aztán alvás,na de ha kimarad a fürdés, akkor nem zavarodik össze?Hogy van ez másoknál?
2012. okt. 18. 22:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Általába minden nap fürdetem a babámat, de ha későn kel fel vagy hulla fáradt vagyok, éppen csőtörés van (ált. 2 hetente előfordul), oltást kapott stb. néha kimarad 1-1 fürdés. A babám ugyanúgy alszik vacsi után és ugyanakkor kel fel reggel. Én a napi rutinnál inkább a sétát tartom be, hogy a vacsi előtt kint vagyok vele a szomszédokkal 8kor haza, fürdés, vacsi, alvás fél 9re már alszik.
2012. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
59%
A tél miatt szeretnéd csak kétnaponta fürdetni? Vagy miért? Hát hallod az én lányomat ha ne fürdetném illetve fürdettem volna meg mindennap akkor nem is tudta volna mikor kezdődik a hosszú alvás..... Neharagudj hogy ezt írom de szerintem nem olyan nagy cucc megfürdetni mindennap azt a gyereket.
2012. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Apa szeretné kihagyni, gondoltam megkérdezem, aztán megmutatom neki a válaszokat.

Olvasott olyanokat, hogy nem tesz jót, már nem tudom miért, mert nem figyeltem rá :) Állítólag a környező országokban 3 naponta(Szlovákia), vagy hetente-ebben nem vagyok biztos(Belgium vagy Ausztria)javasolják a fürdetést babáknál.

2012. okt. 18. 22:40
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

Hát akinek extra bukós babája van, vagy mondjuk a háta közepéig összefossa magát.... Nem hiszem, hogy napokig szagolnám. De tényleg sokszor van, hogy kihagyom a fürdetést.

2012. okt. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ha ilyen balesetek történnének, hát gondolom, nem marad el a fürdetés.
2012. okt. 18. 22:46
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Én ha akartam volna sem tudtam volna két naponta fürdetni a fiamat, annyira szerette, hogy minden este hat körül már sírt és nyűgös volt, míg meg nem fürdettem.:) Szóval ők érzik a napi rutint és "követelik" ha nem a megszokott szerint történnek a dolgok.
2012. okt. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
33%

Apa is kétnaponta fürdik?Vagy spórol az 5 liter vízzel,nehogy már jól érezze magát az a gyerek a pelenka után.Az amerikaiak reggel fürdenek és este nem.Ezt nem akarja bevezetni?

De a fajkutyák csak egyszer esznek egy nap,talán ezt is ki kéne próbálni,és akkor még az arca sem lesz maszatos a gyereknek:-))

2012. okt. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Apa üzeni, hogy fürdik minden nap:))Csak hát ezt olvasta, a babánk bőre pedig száraz, aztán szerinte a fürdéstől.

Eleinte ordítás volt minden fürdetéskor,na akkor azzal jött, hogy kínzom szegény gyereket, hisz sír :))

2012. okt. 18. 23:05
 9/27 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Nálunk is általában kétnaponta van fürdés, de én a "nem fürdős" napokon mindig a fürdésidőben áttörölgetem habfürdős-vízes-popsitörlővel, így nekünk nem borult fel az esti rutin. Szerintem semmi rossz nincs abban, ha két naponta fürcsizik a baba.
2012. okt. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
40%
fürödni NAPONTA kell.
2012. okt. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!