Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babának jöhet a foga?

2 hónapos babának jöhet a foga?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Október 15-én volt 2 hónapos a lányom és egy pár napja elég keveset alszik napközben, bár az éjszakát végig alussza és eléggé folyik a nyála és elég nyűgös is.

Lehetséges hogy a foga jönne, bár még elég korainak tartom.


2012. okt. 19. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is voltak 2 hónapos kora körül fogzási tünetei. Akkor engem felvilágosítottak, hogy ez teljesen normális ilyenkor, de nem a foga jön még, hanem csak a fogcsírák kezdtek el mocorogni. Pár napig tart csak. Ez be is jött, 4 hónaposan bújtak ki az első fogai.
2012. okt. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gabszem ***** válasza:
hát korai, de ilyenkor már elkezdenek nyáladzani. Nálunk is így volt. De 4 hósan már 2 foga is volt kislányomnak.
2012. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a fiamnak 3 hete folyik a nyala, lehet h mar elojele es sokaig tart a folyamat es 1 honapon belul ki is bujik.
2012. okt. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!