Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 9 hónapos is ilyen sokat...

Más 9 hónapos is ilyen sokat alszik?

Figyelt kérdés

Majdnem születése óta átalussza az éjszakákat, mindig nagyon jó alvó volt, volt is honnan örökölje. Éjjel 10-11 óra, délben 2-3 és még délelőtt+délután 2xfél-1 óra. Kezdjek aggódni, vagy örüljek a szerencsénknek?

Altatni sosem kell, ha nagyon sír, már tudjuk, hogy álmos, csak betesszük az ágyába, és a leírt időpontokban magától gyönyörűen elalszik.

(Nem zavar engem, hogy ennyit alszik, sőt örülök neki! De nem baj ez?)



2012. okt. 19. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem baj, örülj neki. Én babám 9 hós, sokszor van hogy éjjel 9-10 órát alszik (azt sem egyben), aztán nappal meg 1-szer másfél órát.
2012. okt. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én 9 hónaposom este 10órát alszik, persze nem volt mindig így. Délelőtt 2 órát, délután 1-1 1/2 órát. Fél6 után már nem hagyom aludni. Szinte magától alszik el.

Nem is tudom, hogy bírnám, ha nem ennyit aludna.

2012. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, lehet már nem olvasod, de azóta nagy lett a babád és kérdeznélek, hogy végülis nem jelentett gondot ugye ez a sok alvás?

A fiam pont ugyan ilyen születése óta, ahogy leírtad a tiéteket 2 éve. Most 9 hónapos és én sem tudom, hogy nem gond-e, hogy mindig ilyen sokat alszik?

2014. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!