Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babádnál bevált a...

Újszülött babádnál bevált a Liberó pelenka?

Figyelt kérdés

2012. okt. 19. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Igen .

ami még jó volt az a Tesco sajátmárkás newborn pelus és a dm sajátmárkás newborn.

2012. okt. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Nekem koraszülött babám volt, nagyon kicsike. Csak a Liberonak volt olyan kis méretű pelenkája, ami rá jó volt, így csak azt tudtam használni. Igen egészen jó volt, nem volt vele gond.

Bár amikor nagyobb lett váltottam Hughies-re és azzal elégedettebb voltam.

2012. okt. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Igen,bevált!Mindkét babámnál.
2012. okt. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Off

Már megint mi ez a pontozósdi???? Miért kell lepontozni a kérdésre született válaszokat???

2012. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is a libero jött be,jó volt a pampers is nem folyt ki sehol,viszont széles kemény a tépőzára és vágta a baba pocakját a köldökénél ahol vissza kellett hajtani.A liberon keskenyebb és puhább a tépőzár és így sokkal kényelmesebb volt a bébinek.
2012. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gabszem ***** válasza:
nekünk semelyik pelus nem vált be igazán újszülöttként, az a folyékony kaki simán kifolyt és éjszaka a pisi is kijött... De ettől függetlenül mit liberot használtunk.
2012. okt. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sumergo ***** válasza:
Nekünk nem vált be, csak a Pampers Premium Care. De azért amit kaptunk, természetesen elhasználtuk. Azt azért tudnod kell, hiába írjuk le a tapasztalatainkat, nem biztos, h ettől okosabb leszel, mert a babák nem egyformák! :-)
2012. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!