Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvás probléma-mozgásfejlődés,...

Alvás probléma-mozgásfejlődés, fogzás, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Lányom 14hónapos múlt,most kezd el járni és van 8foga.-az őrlőknél nagyon duzzadt.Hogy mi köze a kettőnek egymáshoz?!

A helyzet az,hogy 1hete borzalmasan alszik éjszaka,1-2óránként felsír,van hogy alig lehet vissza altatni.(vagy hajnali 2kor felébred és nem alszik vissza)

Nem vagyok benne biztos,hogy a fogzástól,de abban sem hogy a mozgásfejlődés miatt.De borzalmas,és fogalmam sincs mit tehetnék:-((( Adnátok valami tippet??Mivel segíthetnék neki??


2012. okt. 20. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én fiam most 7 hónapos. Négy darab foga jön egyszerre. Nagyon kivagyok már. Óránként felsír, nappal sem nagyon alszik. Csak kézben akar lenni. Nem nagyon tudok semmit sem csinálni mellette. Mondjuk volt egy eset október elején, mikor ugyanezeket a tüneteket produkálta, el is vittem az orvoshoz, azt mondta fogzás. Két nap múlva belázasodott, valami vírusos cucc lappangott benne. Remélem nálatok nem ez van. Szerintem fogzás.Most a fiamnál szinte biztos vagyok, hogy fogzás. Szinte látom a foghegyet, mégsem akarja áttörni. Remélem vége lesz hamar, mert már nagyon ki vagyok bukva. Ezt az időszakot csak túlélni lehet.
2012. okt. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet, de szerintem inkább utóbbi. Én a fiam figyeltem meg, hogy ha új nagy motoros mozgást sajátított el pl: kúszás, mászás, járás, akkor kb 2 hétig, míg teljesen be nem gyakorolta, nyugtalanul aludt, nyöszörgött, de nem sírt. A fogzási nyugtalan alvásról saját tapasztalatból nem tudok mit mondani, mert neki nem volt semmilyen gondja, de több helyen hallottam, olvastam, hogy bizony lehet, hogy emiatt sír fel éjjel. A szomszédasszonyom fia volt ilyen, ő Nurofent adott lefekvés előtt a gyereknek.
2012. okt. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1 évesem van, dettó ugyanez a helyzet.

Én a fogzásra fogom, iszonyatosan néz ki az ínye:(

2012. okt. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 14 hónapos a kisfiam, nálunk is nem rég volt ilyen, én akkor Viburcol kúpot adtam neki, így aludt kb 4-5 órát egyben csak után ébredt fel még 1-2 alkalommal, de cicin visszaaludt. Szerintem egy próbát megér, patikában lehet kapni 12 darab van benne és kb 2000 ft.
2012. okt. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom,nem vagyok egyedül,nálunk vagy egy hónapja kezdődtek a "gyönyörű" éjszakák és vajon meddig fog még ez tartani?A tied 14 hós,az enyém 6...de ugyanezek a tünetek,mindenki azt mondja,h fogzás..Kitartás mindenkinek!
2012. okt. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 hónapos a lányom és nálunk is ez van.Az első ébredése 11 órakor van.Aztán sorba éjfél, fél 1, majd 1 stb..:( Ez megy már egy hónapja. kb. 1 hete Nurofenezem mert nem bírom már.Így legalább alszik 1 órától 5 ig. Ha nem adok neki akkor nem..Szóval nálatok is ez lehet! Kitartást kívánok!
2012. okt. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Én a stabilizált aloe vera szűrt levével javasolnám kenegetni az ínyét és az sokat segít, ráadásul egyéb problémákra is jó .Ha érdekel és adsz egy email címet, akkor szívesen elküldöm a tapasztalatot.
2012. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónapos a kisfiam és 2 hónapja nem alszunk. Egyre rosszabb, mert leteszem 8-kor és már fél óra után felkel. Így megy reggelig. Próbáltam Nurofent, Viburcolt, Chamomillát, Schüssler-sókat, de semmi. Én sem tudom, hogy mitől van, meddig tart még és mit tegyek. Szólj majd, ha valami bevált.
2012. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!