Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Természetes, hogy minden...

Természetes, hogy minden hónapban betegek vagyunk és még közösségbe sem jár? Minden hónapban antibiotiukum.

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Hát, míg nem olvastam, hogy minden hónapban antibiotikum, addig azt mondom talán. de sztem sok az h. minden hónapban antibiotikum...mennyi idősek vagytok?
2012. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nagyon nem. Esetleg valami vitamin kúra? Vagy a mandulája rendben van?
2012. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
16 hónapos
2012. okt. 20. 19:25
 4/12 anonim ***** válasza:

Lányom 14 és 18 hó között egyfolytában beteg volt. Egyik betegségből esett át a másikba, és nem járt közösségbe még akkor.

A doki volt, hogy antibiotikumot írt (amikor muszáj volt), de ha lehetett akkor inkább megoldotta valami enyhébb kezeléssel, és immunerősítőket szedetett a lányommal (ez segített is, pl. Béres csepp, ajánlom nektek is).


2 évesen került közösségbe, és kevesebbet volt azóta beteg, mint 14-18 hó között! Úgy tűnik akkor volt valami a levegőben, és egyszerűen át kellett esnie egy pár betegségen akkor.


Mennyi idős a babád?

2012. okt. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja, látom közben válaszoltál.


Hát akkor lehet nektek is csak most egy ilyen időszak van.

Viszont ha tényleg nagyon sokat beteg, akkor egy vérvétel nem ártana.

2012. okt. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Gégészetre is vinnem kell állandóan, de semmit nem talál. Max. picit a torka piros. És ez mindig akkor, mikor jön a foga, de azt mondták, nem lehet ettől beteg.
2012. okt. 20. 19:27
 7/12 A kérdező kommentje:
Szedi a béres cseppet, cebionnal 3 hónapja.
2012. okt. 20. 19:29
 8/12 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem normális. nekem az is fura, ha közösségben betegek, mert a három gyerekem egy évben kb egyszer beteg, akkor is csak nátha, láz, meg minden nélkül.
2012. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, akiket totál kikészít a fogzás, a fiam is mindig beteg amikor fogzik.

Tényleg legyengíti az immunrendszerét a fogzás.

Vettek vért a gyerektől?

Nekünk kiderült, hogy immunhiányos, és ezért is beteges.

Immunerősítőt szed.

2012. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy normális-e de az én babám aki még csak 8 hónapos, 5, 6, 7 hónaposan is pár napig beteg volt és most is kicsit köhécsel. De ezek nem voltak durva lefolyású betegségek, láza nem is volt és nyűgös sem egyáltalán, csak piros a torka és 1x-1X hányt. 6 hónaposan vért is vettek tőle, amiből semmi nem derült ki. Én is nagyon aggódom, de az azért megnyugtat, hogy nagyon nem betegedett meg csak ici-picit. Atibiotikumot nekem is kellett adnom 2X. A gyerekorvosunknak az a véleménye hogy hitelen leürült a tölem kapott immunitása és most fejlődik ki az immunrendszere.
2012. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!