Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félig tápszeres, félig anyatej...

Félig tápszeres, félig anyatejes,3 hetes babának kell adni inni?

Figyelt kérdés
Nem elég a tejem,ezért van olyan etetés ami csak szopizás,és van olyan,ami után kell egy kis pótlás.Vajon szüksége van plusz folyadékra?Etetések között nyugodt,általában nézelődik vagy alszik,4-5 óránként eszik.
2012. okt. 20. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Pár korty vízzel,vagy csipke bogyó teával megkínálhatod. Én is ugyanígy vagyok az etetéssel,mint te. Néha iszik a a babám pár korty teát,de nem sokat. Adj neki két etetés közt.
2012. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nevtelen0715 válasza:
53%
adj neki nyugodtan! Ő is szomjas.:)
2012. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM a válaszokat.Akkor megpróbálom megitatni.
2012. okt. 20. 21:49
 4/4 anonim ***** válasza:
az en lanyom is igy eszik fele-fele, de eleinte sokat sirt, gondoltam hogy szomjas, megkerdeztem az okosabbakot es azt mondjak h.nem kell. csak sirt. na,en vettem a patikaba direkt neki valo teat amiben gorcsoldo is van. egybol elfogadta es azota 2 heteskora ota folyton csak teazik.foleg ha meleg van,akkor kell par korty.
2012. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!