Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elképzelhető hogy a sütő töktől?

Elképzelhető hogy a sütő töktől?

Figyelt kérdés
5 hónapos a pici babánk, és tegnap sütő tök volt itthon a menü, adtam neki egy kávés kanálnyit, kóstolóban. Meg is ette, de többet nem mertem nehogy baja legyen tőle, ma reggel a pelusban nagyon sok volt az "anyag" és volt benne ilyen picikét véres rész, nem sok, de azért épp látható, a szokásostól eltérően most is nyomott egy adagot. Gondoltam adok neki Normaflort és figyelem hogy mi lesz ma és ha még lesz ilyen véres cuccos a pelusban akkor beviszem a dokinkhoz. De nem akarok minden "hülyeséggel" bemenni hozzá, mert már ígyis hülyének néz amikor múlkor a megfázással mentünk - jogosan, mert később meg közép fül gyulladása lett tőle - szóval arra gondoltunk párommal hogy talán a töktől van most ez a gyomor működés. Szerintetek?
2012. okt. 22. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem vér volt hanem nem emésztette meg a sütőtököt rendesen, a sütőtök nem teszi tönkre az emésztését,általában megfogja a hasat.Kisfiam 5 hónaposan javában ette a zöldségeket,gyümölcsöket,és helyre tette a pociját,nem úgy,mint előtte a sok tápszer.
2012. okt. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak a sütőtököt láttad.Nálunk a sütőtök hajt nem fog,ezért azt szoktam bevetni ha szorulás van.
2012. okt. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én még nem adok neki semmi mást csak tejcsit, csak így alkalmanként kóstolóban. De valamilyen hatás mindig van ilyenkor ( pl.: alma : sírt és nem tudott székelni) ezért nem adok még neki nagyon mást. Most is néztem a pelust, ilyen vizenyősebb állagú és pici sárgás véres kaki. Sok pukival :)
2012. okt. 22. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!