Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átalussza az éjszakát 1-1,5...

Átalussza az éjszakát 1-1,5 éves babátok?

Figyelt kérdés
Az én lányom 15 hónapos és NEM! SŐT! Egyszerűen borzasztó, de legalább 5-ször kel, vagyis inkább félálomban sír, szenved, forgolódik. De miért???? Ha adok neki inni,majd cumit, megnyugszik és alszik tovább. De éjféltől hajnalig óránként ezt játssza! De sokszor gyakrabban is. A barátnőim gyerekei (legyen az kisebb, nagyobb) állítólag mind alszanak! Csak mi nem! :( :( Valami praktika, ötlet???????
2012. okt. 22. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom jövő héten tölti a 15. hónapot. ugyanezt műveli éjszakánként. Vannak jobb és rosszabb napok, de jobb napokon is legalább 3-szor kér inni.
2012. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem az első babám 5 hónaposan átaludta az éjjelt, a második 2 éves koráig ébredt 1-2 szer és most a harmadik is 2-3 szor BIZTOSan ébred...pedig már nem szopik 10 hós kora óta, mégis.

Nem tudom mi a megoldás, én úgy vagyok vele hogy majd csak kinövi ő is.

Nekem is van nem egy barátnőm akinek mind az összes gyereke 6 hetes korától átaludta az éjjelt és ez azóta is így van.

Nem tudom hogy csinálta. Én sírni nem fogom hagyni az biztos, nagyon fáradt vagyok ugyan, de kivárom míg átalussza magától. Bocsi hogy sokat nem segítettem:)

2012. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mostmár legalább tudom, hogy nem vagyok egyedül és a barátnőim mázlisták! :)

Hát ez az, hogy amíg volt szopi (és tápszer), csak egyszer kelt enni, aztán elmaradtak a szopik (majd a tápszer is) és egyre rosszabbak lettek az éjszakák... :( :(

2012. okt. 22. 12:39
 4/14 anonim ***** válasza:

Praktikám,ötletem nincs...ha lenne nem itt tartanánk:((((

2.5 éves lányom még soha egyetlen éjszakát nem aludt át...

3x4x minimum ébred...

2012. okt. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most még hagyján, mert itthon vagyok, ilyenkor, mikor délben alszik, én is pihenek,de készülök hamarosan visszamenni dolgozni (sajnos), nem tudom, hogy fogom bírni hosszú távon...ráadásul szellemi munka, nem kis felelősséggel!!
2012. okt. 22. 12:51
 6/14 anonim ***** válasza:
Az én kislányom akkor csinálja ezt, ha éhes marad. Próbálj meg tápszert vagy tejet( 3,5%-ost) adni neki lefekvés előtt, ha ébred akkor is, ne csak vizet. Lehet, hogy nálatok nem ez a baj, de egy próbát talán megér, hátha... :)
2012. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem most múlt egy éves de egyetlenegy éjszakát sem aludt át még.Kétszer felkel enni aztán alszik tovább.De ha jön a foga akkor akár 5*is.Már beletörődtem hogy nem alszik éjszaka.
2012. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet ha enni adzs neki akkor jobb lesz.Azt tudom az enyémet vízzel nem lehet becsapni.Próbáltam már hogy csak azt adok neki de addig nem aludt míg tejet nem kapott.
2012. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lassan másfél éves. Minimum egyszer ébred. Cumi (több is) mellette, de inkább csak ellenőrzi ott vagyok-e. De én az egy ébredésnek is örülök, előtte borzasztó volt a helyzet. Egyik tippem, hogy bőséges vacsit adsz, nálunk ez bevált, de lehet, hogy a forgolódás a fogak miatt van. Én arra jutottam, hogy most ért meg a jobb alvásra, mert már mindent kilőttünk, mi lehet a gond.
2012. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is 15 hónapos a lányom. Úgy 2-3 hetente van 1 átaludt éjszakánk, de egyébként legalább 1szer mindig át kell mennem hozzá. Plusz 1-2szer még felsír, de akkor magától visszaalszik. Sajnos mi sem tartozunk a szerencsések közé :(
2012. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!