Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák! Kevés tej és...

Kedves anyukák! Kevés tej és nem alvás? Többi lent

Figyelt kérdés
lehet az között összefüggés hogy mostanában kevesebb a tejem és ez miatt nem akar nappal aludni a babám?4 hónapos!
2012. okt. 22. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet nyugodtan, mert mi is igy voltunk,3 honapos volt mikor kezdett apadni a tejem es alllandoan sirt es nem aludt csak 20 perceket, viszont a hasa is fajhat. de ha nem lakik jol akkor nem alszik nagyot.en is igy vettem eszre azota potolom.
2012. okt. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen én is ezt vettem észre csak nem voltam biztos hogy van közte összefüggés!máskor mindig elaludt vagy 2-szer is egyedül most meg örülök ha én el tudom altatni 1-szer nappal!ha nem altatnám talán nem is aludna!én is gondolkozom a tápszeren!
2012. okt. 22. 12:50
 3/10 anonim ***** válasza:
szedsz-e valami tejkivalaszto kapszulat vagy teat? igyal nagyon sok folyadekot es egyel,ha nem lessz ugy sem szerintem kerd ki a vedono vagy doki tanacsat a tapszerrel kapcsolatban. kitartast :)
2012. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen iszok herbária tejszaporító teát meg napi 2 liter folyadékot!eszem is rendesen!
2012. okt. 22. 12:59
 5/10 A kérdező kommentje:
csak az az igazság hogy szerintem nem elég zsíros a tejem mert amikor szoptatás után lemosom a bimbóvédőt alig zsíros.
2012. okt. 22. 13:01
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor lehet hogg nem taplalo a tejed. en nem akarok okoskodni szerintem jobb ha a tapszert a doki vagy a vedono irja fel. de nekunk jobb lett utana jol fejlodik,eszik s alszik. eggyik doki azt mondta hogy a tapszer sok esetben jobb mint az anyatej mert rengeteg vitamint tartalmaz. ugyhogy nem kell felni tole.
2012. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Jégtánc ***** válasza:
Sír is a babád hogy éhes marad?Azért előbb a többi okot kellene kizárni.Az is lehet hogy most épp olyanja van.Ha szépen gyarapszik havi szinten,és nem fogy le,akkor elég a tejed
2012. okt. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem sír evés után,idáig ilyen 900grammot hízott,most nem tudom mert 1 hét múlva viszem mérni!van hogy éjjel 3-szor is felkel!meg nagyon puhák a melleim meg ahogy írtam nem elég zsíros.
2012. okt. 22. 13:41
 9/10 Jégtánc ***** válasza:
Azért puhák a melleid mert beállt a kereslet kínálat.Várd meg szerintem azt a hetet mérésig.Lehet elkezdett fogzani is.Igyál sok folyadékot:) Sima vizet,gyümölcsteát.
2012. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ugy tudhatod meg hogy taplalo-e a tejed, hogy, este lefekves elott kifejsz kicsit egy poharba, hagyod reggelig allni es ha jo vastag fole lesz akkor igen taplalo.
2012. okt. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!