Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valami baja a kislányomn...

Lehet valami baja a kislányomnak a paprikás szalámitól?

Figyelt kérdés
Ma itt voltak anyósomék, és most délután még én kimentem az udvarra anyós volt bent a 6 hónapos kislányommal. Mikor mentem be láttam, hogy paprikás szalámival eteti. Mondtam neki, hogy ezt azért nem kéne, erre azt mondta mit féltem nem lesz semmi baja. Komolyan mondom teljesen kiakadtam. Lehet tőle baja??
2012. okt. 22. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos nem lesz komoly baja, max a pocija fájhat kicsit tőle, de csak mert ez neki még "nehéz kaja".
2012. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Semmi baja nem lesz tőle. Sokan már a saját kajájukból adnak ekkora babának enni. Nekik sincs semmi baja, sőt jobban fejlődnek, mint a pépekkel etetett babák.
2012. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt azért nem hinném hogy a paprikás szalámi egy 6 hónapos babának való, és attól fog majd jól fejlődni!!!
2012. okt. 22. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kimondottan neki való, de egy kicsitől semmi baja nem lesz. Gondolom nem egy egész csomagot evett meg belőle.
2012. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem egy egész csomaggal, csak 3 szeletet etetett meg vele. Aztán utólag kiderült, savanyú uborkát is adott neki, meg kenyeret.
2012. okt. 22. 17:23
 6/7 anonim ***** válasza:

na és mi történt??mi baja lett a picidnek??

Én nem értem miért kell azért lepontozni, mert valaki leírja amit gondol.Nem mérget evett a baba, csak felnőtt ételt.

Én fiamnak pl nem kottyant volna meg, mert már 4 hósan elkezdtem a hozzátáplálást.De persze nem adtam neki.

Ezért írtam, hogy a hasa fájhat tőle, de nagyobb gondot szerintem nem okozhat.

első

2012. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem pontoztam le senkit. Senkinek a válaszát nem jelöltem semmivel, szóval nem én voltam.

Egyébként tényleg nem volt baja, csak annyi, hogy volt rajta pár kiütés, de nem tudom biztosra hogy a paprikás szalámitól e.

2012. okt. 24. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!