Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen kenguru...

Szerintetek milyen kenguru jellegű babahordozót vegyek? Kiránduláshoz, sétákhoz.6 hónapos a kisfiam.

Figyelt kérdés

2012. okt. 22. 18:58
1 2 3
 1/29 Jégtánc ***** válasza:
14%
6 hónaposnak szerintem már olyat amit két oldalról lehet feltenni.Tudjon nézelődni is kifele,de ha elfárad akkor tudjon aludni is hogy feléd van a kis buksija.
2012. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon jó fajták vannak, nekem manducám van. De keress rá pl az ergo baby-re, magyarindára, bendukára, ezek csatos hordozók, nem kötözősek, ha nem akarsz kendőt.

De kérlek ilyen klasszikus kengurut ne vegyél (pl baby björn), nagyon káros a babádra. És ne hordozd kifelé :-)

2012. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Liliputi van, de van számtalan más márka. Ssc-nek vagy csatos háti hordozónak hívják őket, lehet őket előre is rakni, de egy ekkora babának háton már jobb, és jó sokáig lehet használni.
2012. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Jégtánc ***** válasza:
17%
Hát nem tudom ki 0-zott le,de 3 gyerkőc után,tapasztalatból mondom amit mondok,és nem azért mert minden baromságot össze olvasok.Jelentem a 15 és 12 éves fiamnak semmi baja nincs a kifele nézős felcsatolásból,és a 8 hónaposomnak sem.Gratula az egy gyermekes szuper okos anyukáknak,akik könyvből nevelgetnek...
2012. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
69%

[link]

Kedves kifelé hordozós anyuka, olvass utána mielőtt rossz tanácsot adsz! Örülj neki, hogy nem lett semmi baja a gyerekeidnek, attól még nem jó amit csinálsz.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem a legjobb a mei-tai. Végigpróbáltam már sima kendőt, többféle kengurut, rugalmas kendőt, Amazonas kötés nélküli kendőt stb, de a mei-tai a kedvenc.

üdv, egy kétgyerkőcös anyuka

2012. okt. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Jégtánc ***** válasza:
9%
Ha nem lenne jó akkor már rég be lenne tiltva.Az a helyzet hogy az egész már egy marketing kérdés.Érdekes nap mint nap látok az utcán .Akkor viszont mindenki felelőtlen.
2012. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Jégtánc ***** válasza:
14%
A másik hogy azt írtam hogy olyat amit így is és úgy is lehet.Könnyen át lehet fordítani,nem egész séta alatt kell hogy úgy legyen
2012. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%

Attól, mert valaki 3 gyereket nevelt fel, nem biztos, hogy jól is csinálta.


Én MeiTai-t használok és Nandum is van. Arccal előre pedig NEM SZABAD! Amúgy meg háton is hordozok, meg elöl is. A gerincemnek jó, mert kiegyenesít és nem nehéz a 8 kilósom.


Egy anya, aki jót akar a babájának, az megérti és nem vitatkozik, hogy bezzeg ő....

Az ok feljebb linkelve, és örülök, hogy egyre többen vagyunk, akik ezt tudják. Mások meg nyugodtan változtathatnak a szemléletükön.

2012. okt. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%
Ja, jut eszembe: 4 gyerekes vagyok és nem szégyellem, hogy tanulok könyvből is nevelni mai napig. Az lenne a kínos, ha a kisujjamból szopnám ki és aztán még terjeszteném is.
2012. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
Oké, nincs 3 gyerekem, csak 2, könyvből is ritkán nevelek, de szemem az van. És rossz látni a kifele fordított babákat, ahogyan ott csüngenek meg kalimpálnak. Attól, hogy mások is úgy csinálják, még nem biztos, hogy jó. Sőt, saját tapasztalatom is van: még az első babámmal indultam neki egy nagyobb körútnak kifelé fordítva, mindkettőnknek eszméletlen kényelmetlen volt, soha többet.
2012. okt. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!