Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Weleda termékeket használ...

Weleda termékeket használ valaki? Mennyire vagytok megelégedve vele?

Figyelt kérdés

A popsikrém, tusfürdő, ápolókrém stb. mennyire vált be? Mennyire gazdaságos, sokáig kitart? Illatuk milyen?

Köszönöm, ha válaszoltok!


2012. okt. 23. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt ajánlották ekcémás fiamnak.

Mi csak fürdetőolajat használunk, már azt is ritkán. Azt hiszem, nincs bennük illatanyag, de legalábbis ennek nincs szaga. Még mindig van, már kb. 1 éve, egy flakonnal vettünk. De nagyon ritkán használtuk. Amíg volt ekcémája, minden nap, 3 hét múlva heti kétszer, később csak heti egyszer. Most már csak akkor, ha kijön az ekcémája vagy száraz a bőre. De talán hogy itt a tél, megint fogjuk használni.

Én nagyon bízom a dokinkban, ő mondta, hogy bár nagyon drága, ez a legjobb érzékeny bőrűeknek, és tényleg szép tőle a bőre.

2012. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Esetleg valaki használta a popsikrémet? Abból ezt néztem ki így előre, fürdetőből, testápolóból a Biolát, mert az is vegyianyagmentes, de azért nem annyira drága, mint a Weleda.

2012. okt. 23. 15:45
 3/4 gabriella83 ***** válasza:
nekunk van popsikrem, sogornom eskuszik ra, szep a popoja de en nemszeretem benne hogy a nedvestorlokendo utan nehez szetkenni.
2012. okt. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor azért egy próbát megér majd! :)
2012. okt. 23. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!