Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valamit rosszul csinálok a 2...

Valamit rosszul csinálok a 2 hetesem altatásánál?

Figyelt kérdés
2 hetes kisbabám büfiztetés után nem alszik el sírdogál rajtam. Ha az apja vagy a nagymamák büfiztetik rögtön elalszik, csak rajtam nem. A kajája mindig elég! Rosszul csnálok valamit?
2012. okt. 23. 13:58
 1/4 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy érzi rajtad a nyugtalanságot? Ha egyáltalán nyugtalan vagy:) Ebben az időben még előfordul hogy az édesanya mindent jól akar csinálni és begörcsöl.Lehet hogy tudat alatt,de a babák megéreznek minden kis feszültséget.Próbálj meg ellazulni:)
2012. okt. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor sírdogál büfi után, akkor mit csinál még közben? LÁtsz rajta "kereső" mozdulatokat? Tátog/ cuppog még?

Lehetséges, hogy mivel rajtad érzi a "tejillatot", automatikusan szopizni szeretne, egy ilyen picurkának még óriási lehet a szopási igénye, ami nem egyenlő az éhséggel/szomjúsággal:).

2012. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az idegeskedést érzi meg rajtam. Igyekszem nyugodtabb lenni..köszönöm
2012. okt. 24. 08:27
 4/4 Jégtánc ***** válasza:
Sok sikert:)
2012. okt. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!