Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt 16 hónapos...

Miért csinálja ezt 16 hónapos lányom?

Figyelt kérdés

Kislányom a lába közé veszi a párnát és úgy fordul hasra, hogy a párna is meg a 2 keze is ott marad, és olyan csipőmozdulatokat végez, amivel a punciját dörzsöli.

De nem csak párnával, hanem szinte minden nagyobb tárggyal csinálja. Formabedobó, labda, plüssök.... stb

Mitől van ez? Orvosnak elmondjam?


2012. okt. 23. 14:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy ilyenkor nyög, meg liheg mellé. sokszor olyan ijesztő
2012. okt. 23. 14:57
 2/5 anonim válasza:

Nekem a húgom csinálta ezt 3évesen nekem azt mondta "puncizik" ilyenkor :D nem tudom ez mit jelent de szerintem semmi komoly. Én is csináltam hasonlót mikor kicsi voltam. Bár a 16 hónapos még elég picinek tűnik ehhez. Remélem az én lányom nem fogja ezt csinálni :) Ha nagyon nyugtalnít mondd el a dokinak de szerintem nem kell túl parázni a dolgot.


21éves kismama

2012. okt. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rájött, hogy ha a nemi szervét ingerli, akkor az jó érzés. Nem kell túl nagy jelentőséget tulajdonítani a dolognak, próbáld meg olyankor másra terelni a figyelmét. Ez akkor jelent problémát, ha túl sokat csinálja, ha unaloműzésként csinálja.

Lányom 6 hónapos korától kb 2 éves koráig csinált hasonlókat, mi a neurológiát is megjártuk, mert nem tudtuk elképzelni mi baja... Hát semmi :)

2012. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem húgom csinált hasonlókat, csak ő jóval idősebb volt (7-8 éves) - kanapé szélén "lovagolt" , hasra fordult, keze maga alatt... zavaró volt, de nem szóltunk rá, egy idő után elhagyta.
2012. okt. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Játsszál vele sokat, és legyetek a jó levegőn. Ha más érdekes is van, kevesebbet csinálhatja. Nem jó ha ilyen kicsiként rászokik.
2012. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!