Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher Price mániás anyukák?

Fisher Price mániás anyukák?

Figyelt kérdés
Jól látom, hogy sok ilyen anyuka van itt? Miért? Mert megbíztok benne, vagy mert ha más látja, akkor tudod, hogy minőségi, és a gyereked is minőségi játékkal játszik, hóbort, megszokás? Őszintén.
2012. okt. 23. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg kisebb volt a lányom, akkor sok FP játékot vettem neki. Miért? Mert szerintem jók. Jó a minőség, aranyos, kedves játékok. Olyan 1 éves koráig vettem neki, utána már nem, mert addig kötötték le. A tanuló kutyát néha előveszi most is, meg a tanuló asztallal is játszik, de ezek mostanában már nem kötik le.

20 hónapos kislány anyukája

2012. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia !

Én imádom , nagyon leköti a lányomat :) Megbízható játékok , semmi kicsi alkatrész , szerintem tök tutik

2012. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert az én lányom 9 hónapos, van tanulókutyusa, fecsegő telefonja, sütifalója, tanuló mobiltelefonja, de nem foglalkozik velük. Egy időbe behalmoztam őket, mert láttam ismerősöknél, és gondoltam minőségi, biztos jó lesz. Nem foglalkozik velük, úgyhogy kiábrándultam ezekből a játékokból. Sokkal jobban leköti a műanyag flakon, a pelusos csomag, pelusos doboz, újságok, amiket gyűrhet. Mit ajánlanátok még, amivel lekötheti magát, akár ilyen otthoni mindennapos dolgokra is gondolok.
2012. okt. 23. 19:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen ez a te példádban is látszik, hogy minden kisgyereket más köt le.
2012. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A tanulókutyával az én lányom sem foglalkozik. A bödönt szereti, de szerencsére kaptunk egy egyszerűbb formabedobósat is a szülinapjára (ez is FP), mert a bödönbe még nehéz neki bedobni segítség nélkül. Több fp játéka szerintem nincs is. Ja, de azt hiszem az ugráló zebra is fp, de az sem érdekli... 1 éves.
2012. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont ezen agyaltam én is. Megvettük őket, és a drágákkal nem játszik semmit. Van zebrája max egy percet ül rajta, labdája is van azzal se játszik, ja és a brüm brüm autóval se. Ezek mind 10 körül voltak. Bezzeg a.piramissal ami 1500 ft nagyon sokat. Úgyhogy idén karácsonyra nem veszek neki, felesleges. Csalódtam.
2012. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem még nincsen gyerekem, de várandós vagyok, és ami nagyon megtetszett a Fisher-Pice-tól, az a dzsungeles játszószőnyeg és a pihenőszék. Ez az a két termék, amit valószínűleg meg fogok venni, de lehetséges, hogy ezeket is használtan, mert valljuk be, nem a legolcsóbbak. Aztán ha a kicsi már "kinövi" őket, nem használja, akkor vagy elpakolom a következő gyereknek, vagy a családban tovább adjuk. Ha pedig még mindig működnek, akkor valószínűleg eladom más anyukának. :)


Később, ha nagyobb lesz a gyerekem, nem valószínű, hogy ragaszkodni fogok a Fisher-Price-hoz, vannak sokkal olcsóbb játékok is nála, de ha a gyerekemnek valamelyik megtetszene és tudnám, hogy használni is fogja, akkor lehet hogy megvenném. Persz ezt előre sosem lehet tudni :)

2012. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Eszembe jutott, hogy a forgója is FP. Na, az telitalálat volt. Imádta újszülöttként, imádta csecsemőként és a mai napig szereti (14 hónapos lesz). Fisher price csodavilág projektoros forgó.
2012. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!