Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reflux vagy normális jelenség,...

Reflux vagy normális jelenség, ha 7hónapos babám sokat bukik? Van valami intő jele a refluxnak?

Figyelt kérdés
6hónapos koráig csak anyatejes volt. Akkor is sokszor volt hogy visszajött neki a tejcsi.Bár azt tudni kell, hogy kezdetektől 200grammokat evett és csak úgy ömlött neki a tejcsi. Most már elkezdtük a hozzátáplálást. Van, hogy evés után 2-3órával is jön vissza neki kaja igaz egyfolytában forog és mászik. Rendesen fejlődik. 9kg és 74cm.
2012. okt. 23. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha refluxos a baba, akkor sajnos nem is gyarapodik.
2012. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez a helyzet. Én lányom is 7 hónapos és egészen idáig nagyon keveset bukott. Most kezdett el többet enni és elég gyakran jön vissza neki sajnos.Nem tudom miért van én sem.Kíváncsi vagyok a válaszokra!
2012. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!