Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány anyuka van, akinek...

Hány anyuka van, akinek anyatejes (+hozzátápl. ) 9 hónál nagyobb babája? Aki nem adott még tápszert? Úgy tűnik mintha nem sok lenne.

Figyelt kérdés

Itt gyakorin alig olvasok olyat, aki néhány hónap után ne egészítené ki tápszerrel is az anyatejet. (Most azt hagyjuk hogy ki miért kellett, hogy pótlást adjon) De tényleg ilyen kevés anyatejes baba van? Környezetetekben hogy látjátok?

Csupán kíváncsi vagyok.



2012. okt. 23. 19:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
A Fiam 19 hónapos lesz, napi 8-9x szopik, persze mellette eszik mindent. De tápszert csak poénból kapott, hogy mit szól hozzá :-) Azt is szerette :-)
2012. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
1,5 éves elmúlt a fiad és még mindig szoptatod 8-9szer??
2012. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt 1 éves és anyatejes, nem kap tápszert.
2012. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
akkor jelentkezek:-) tápszert csak a kórházban kapott,kb 10-20 ml-t a fiam, császáros volt, első nap 40-50 ml-t szopizott, amit nem hittek, így adtak neki tápszert. Tápszer receptünk sem volt. 5 hóig csak anyatej, semmi más. Azóta is adom neki( pohárból) 13 hós múlt, igaz fejem neki, de anyatejes:-) mindenevő már, de a tejet imádja:-) A lányom 3 és fél éves koráig kapta, ugyanígy pohárból. Alig ismerek olyan anyukát, aki csak szoptatja a babát, inkább hígított tehéntejet (!!) adnak a 2-3 hósnak, hogy "nőjön, mert olyan vékonyka"..:-(
2012. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Kislányom 10 hónapos, 3-4x szopizik még (reggeli, vacsi + éjszaka). 5 hónapos korában kezdtem a hozzátáplálást. Tápszert újszülöttként evett csak kb. 2 napig, mert császárral született és nehezen indult be a tejem, Ő viszont éhes volt.
2012. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
En is jelentkek a sorba! 1 eves babam, bar kapott receptet tapszerre, mert nincs eleg hurkaja, de szerencsere semmit nem fogadott el cicin kivul. Meg anyatejet se cumisuvegbol. Naponta 3x, ejjel 2x szopizik.
2012. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az én gyerkőceim sem kaptak tápszert. Mindkettő 6 hónapig kizárólag szopizott, a lányom 22 hónaposan, a fiam 1,5 évesen hagyta abba végleg.
2012. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Én babám 9 hónapos múlt, és anyatejes + hozzátáplálás megy persze.

Tápszert csak a kórházban kapott az első 3 nap egy keveset.

2012. okt. 23. 20:55
 9/17 A kérdező kommentje:
Két barátnőm is van, akinek csak anyatejes a babája, itt gyakorin viszont a legtöbben azt írják, hogy tápszerrel pótolnak.
2012. okt. 23. 20:57
 10/17 anonim ***** válasza:
Én fiam is még aktív cicis:-) 14 hónapos, naponta 4-5 alkalommal szopizik és persze eszik már szinte mindent.
2012. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!