Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a gyereketek...

Mennyi idős volt a gyereketek amikor már párnát raktatok a feje alá?

Figyelt kérdés
az én fiam 5 hetes...már lehet neki párnája?
2012. okt. 23. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

5 hetesnek?? még nagyon nem!!


az én kislányom 21 hónaposan került át a rácsosból rendes ágyba,és akkor lett párnája.


persze lehet kicsi korábban és rakni párnát,de max. csak valami nagyon laposat.

2012. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges a párna 2-3-4 év alatt
2012. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3 évesen. Előbb nem szabad.
2012. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

3 éves múlt kb amikor igazi, "tollas" párnát kapott.

DE! ha olyan párnára gondolsz, ami nagyon vékony, épphogy van, az mehet 3-4 hónapos kortól. Olyanunk nekünk is volt.

2012. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Épp tegnap este tettem a kisfiam feje alá egy teljesen lapos kispárnát. Hason szeret legjobban aludni nem hiszem hogy kényelmes a magasabb. 4 éves.
2012. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5 hetesnek még nem szabad.1 éves volt a lányom, amikor elkeztük használni ezt, nagyon szereti: [link]
2012. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1,5 éves kora körültől volt a lányomnak pici párnája, ami kb fél cm vastag, inkább alvós rongyiként funkcionált, mint párnaként. Rendes párnát most kapott, 6 évesen, mert megtetszett neki, de álmában mindig lemászik róla.
2012. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Rendes párnája 3 éves kortól lehet.

Babának csak textilpelus vastagságút szabad használni.

2012. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én se rendes párnára gondoltam,hanem arra ami pici (kb. 0,5 cm magas)
2012. okt. 23. 21:15
 10/12 anonim ***** válasza:
3 éves kor előtt nem ajánlják az ortopédorvosok. Én sem akartam adni addig, de a fiam 22 hónaposan választott magának egy jó vastag nyuszis díszpárnát, és bepakolta az ágyába. Megbeszéltük, hogy az arra való, hogy a hátát neki támassza, mikor mesét olvasunk, de aludni nem lehet vele. ( még egy felnőttnek sem egészséges az a párna, nemhogy egy kicsinek) A szomszédasszonyom adott egy újszülött párnát, kb 0,5 cm vastag, kapott rá szép huzatot, azzal alszik azóta. A bölcsiben nem kapnak párnát. Igazi párnát, csak 3 éves kora után kaphat, ha kéri, ha nem nem fogom erőltetni.
2012. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!