Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez, hogy a 19...

Zsana0 kérdése:

Mitől lehet ez, hogy a 19 hónapos babám, délután ébredés után olyan mintha félne tölem. Ki vittem az udvarra de közben a kezemből is menekülne. Ha este fürdésnél feltűzöm a hajam, fél nem akar bejöni a fürdőszobába. Volt valakinél ilyen?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl hirtelen csinálod a dolgokat? Lehet attól ijedt meg, hogy hirtelen felkapod, vagy valami. A furdést pedig általában nem szeretik a gyerekek, nekem sok ismerősömnek nem akart a gyereke fürödni. Sőt, én is ilyen voltam, mostanra meg már egy fél nap után ugyérzem, hogy fürödnöm kell, mert koszos vagyok..:-D
2012. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem,sokáig nyugtatom az ágyábol kivéve a karomba,de menekülne....a fürdést meg imádja,ha le engedem a hajam minden oké.
2012. okt. 23. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Ébredéskor az én lányom is sokszor olyan, mintha megijedne tőlem. Én ébredés után még hagyom az ágyban és jövök-megyek körülötte és beszélek hozzá meg hasonló. Megkérdezem, hogy ki akar e velem jönni, jól aludt e?

Nálunk akkor van meglepődve, ha kiengedem a hajam.

Ő is 19 hónapos.

2012. okt. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fiam is hasonló, de ha ébredés után kiviszem a nagy ágyba és ott még együtt lustálkodunk, hancúrozunk - akkor minden oké.

Lehet, hogy rosszat álmodnak ilyenkor.


19 hónapos :)

2012. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!