Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerülne ha postán...

Mennyibe kerülne ha postán küldenék egy overalt? Azt még leht levélként? Vagy azt már csomagként kell?

Figyelt kérdés
kb mennyibe fog kerülni?jah és utánvéttel szeretném
2012. okt. 24. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Hasracsapásként 500-1200 Ft közé tippelem. De az utánvét drágább.

Teszveszen/vaterán adtad el? Ott az a szokás, hogy megadod a postaköltséget és a vevő előbb elutalja az összeget, utána adod fel. Ha nem tudod a postaköltséget, akkor én azt csináltam, hogy bementem a postára a csomaggal, megkérdeztem, hogy mennyi lenne ha feladnám, hazamentem, megírtam a vevőnek, amikor elutalta, aznap feladtam postán.

2012. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ.hát akkor nem marad más,mint csomaggal kétszer fordulok(érdeklődi,majd feladni).de a kb árat én is erre tippeltem.azért gondoltam utánvétre mert nincs számlaszámom.vagy ilyenkor hogyan szokták?
2012. okt. 24. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most vettem 2-t. Az egyiknek 670ft, a másiknak 1190ft volt a pktg-e.
2012. okt. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor kérd rózsaszín csekken.
2012. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!