Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első cipőt télre milyet...

Első cipőt télre milyet vegyek? Bakancsot vagy csizmát? Köszi a segítséget.

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora a kicsid. Én jól megszívtam tavaly, vettem bundás téli csizmákat, de a babáim egyrészt még nem tudtak járni télire, ki sem szálltak a babakocsiból, másrészt meg nem kaptam lábatlan bundazsákot, szóval értelmét veszítette a csizma. Egyszerűen vastag harisnyát, vastag kötött zoknit kaptak a bundazsák alá. Szóval kinek hogy.
2012. okt. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most 14,5 hónapos, novemberben szeretném megvenni. Mekkora legyen, elég egy számmal nagyobb?
2012. okt. 24. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Tépőzáras, bélelt, vízhatlan bakancsot javaslok. Pl. az elefanten nagyon jó, nekünk ilyen volt tavaly.
2012. okt. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is az Elefantent ajánlom. Jó minőség, és könnyű benne járni. A csizmáknak vastag a talpa, azok nem olyan jók egy járni tanuló gyereknek.
2012. okt. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Puhatalpú (könnyen el tudd hajlítani) bakancsot vennék. De mindenképp próbáld meg a babáddal a boltban. Nekem az első cipőválasztás volt a legnehezebb, egy csomót fel sem tudtam húzni a lábára, pedig a méret jó volt. És próbáld ki, tud e benne ügyesen menni. A csizmát a magas szára miatt nem ajánlom, nehezebb benne menni. Előre mérd le a talpát (körberajzolod) és vannak netes mérettáblázatok, amik megkönnyítik a választást.
2012. okt. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!