Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor lehet naponta Espumis...

Hányszor lehet naponta Espumisan cseppeket adni 4 hetes, hasfájós babának?

Figyelt kérdés
Az szerepel a tájékoztatóban,hogy etetés előtt vagy után.Oké,de ha 6x-7x eszik?Nem gond?Kisgyermekkorban meg-azt írja-3-5 alkalommal.Nekem ez kicsit furcsa...
2012. okt. 24. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvost kérdezd meg.
2012. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden kaja előtt adtam neki. Ez nem szívódik fel, fizikálisan segíti a gázokat feloldani. A védőnő azt mondta próbáljam ki, cseppentsek egy pohár sörbe néhány cseppet. Nézd meg mi történik.
2012. okt. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Naponta maximum 3-5 alkalommal lehet adni neki és ilyenkor evés előtt vagy után add neki.

Attól még, hogy többször eszik, nem szabad neki annyiszor adni. 1-2 étkezésnél nem adsz neki cseppet.

A mi fiúnk is hasfájós volt picinek, neki is kellett az Espumisan csepp, de 3-szor elég volt neki adni, az is hatott.

2012. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Szia!!Mi is az Espumisant adtuk a lányunknak,kb.2 hónapos koráig volt nagyon hasfájós,és minden étkezés előtt kellett adni.A doktornő is ezt mondta,illetve a gyógyszertárban is a gyógyszerész.Igen,nekem is kb.7 alkalommal szopott akkor még a lánykám.Nem volt semmi baja tőle.
2012. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt a tanácsot kaptam, hogy csak akkor adjak neki, ha már nagyon szenved, hogy ne avatkozzak bele az emésztésébe, mert akkor tovább lesz hasfájós. 2 hét után kinőtte.
2012. okt. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Itt vagyok,csak elhoztam a nagyobbat az oviból.Köszi a válaszokat.Akkor azt csinálom,hogy délután és este-éjszaka adok Neki,mert délelőtt semmi gond a pocakkal.Ez így napi 3-4 alkalom.Még 1x köszi a segítséget!
2012. okt. 24. 18:01
 7/8 anonim ***** válasza:
szia! még nem vagyok anyuka,csak kismama,nekem ilyen promós mappám van és az van ráírva javaslatnak,hogy minden etetés után adható.
2012. okt. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KÖSZI!Adtam neki,és szinte azonnal hatott.Olyan kis nyugis lett,mert 3x sikerült kakilnia.
2012. okt. 25. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!