Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mi vált be náthára/megf...

Nektek mi vált be náthára/megfázásra egy 15 hónapos picinél?

Figyelt kérdés
Én ma elkezdtem neki adni a multikid vitamin szirupot és fújom-szívom az orrát. De nagyon nyűgös és nagyon folyik neki, ráadásul nem is nagyon hagyja, ordít, egyedül alig tudom kiszívni neki, mindig kell valaki aki lefogja.
2012. okt. 24. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Tengervizes orrspray, majd orrszívás, ahányszor csak szükséges, plusz Fenistil csepp és Nasivin orrspray. Ha van rá módom, akkor rögtön a nátha kezdetekor használjuk ezeket és nálunk mindig bevált a náthánál.
2012. okt. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sterimar orrspray, aztán kiszívni, utána vársz egy kicsit, (nekem mindig tüsszög utána és még kijön egy csomó trutyi) és végül Nasivin orrspray, ami 1-2 nap alatt beszárítja a nyálkahártyát. a vitamin most hirtelen nem fog rajta segíteni, ha fáj a torka, Panadol szirup.

Vagy esetleg még próbálhatsz ezek mellett homeopátiásat.

2012. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Amit előttem írtak, nekünk is az vált be. tengervizes orrspray után alapos orrszívás, utána orrcsepp vagy orrspray.

Estére esetleg Ca Kid szirup/Fenistil, hogy aludjon is egy picit. Féligülő helyzet (így nem dugol annyira az orrnyálkahártya.


C vitamin csepp nagy dózisban (nem lehet túladagolni, mert vízben oldódik, így kispisili a felesleget)


Egy jó tanács: betegség alatt nem javasolt adni vitamin készítményeket, mert a bacikat is erősitik sajna :(

Ha meggyógyult utána ad majd neki!


Gyors gyógyulást!


Egy 3 gyerekes gyerekápoló anyuka

2012. okt. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Ha nagyon nemhagyja az orrszívást akkor bugyoláld be egy nagyobb takaróba, hogy ne tudjon hadakozni. Gyorsbban végeztek és nem lesz olyan hosszadalmas a "kínzás" a hadakozás miatt.

Sokkal rosszabb, hogy ha 10 pecig küzdesz vele, mert még jobban sír=még jobban bedugul majd az orra...

2012. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!