Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bölcsis kérdés! Nem értem!?

Bölcsis kérdés! Nem értem!?

Figyelt kérdés
Szóval a bölcsibe fél évente be kell íratni a gyerkőcöt? És félévente kérnek munkáltatóit, hogy a munkaviszony még fenn áll-e?
2012. okt. 24. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem hinném.Legalábbis én egyszer irattam be,idén márciusban,és 1 hónapja kezdtük.Munkáltatóit kértek ugyan,tőlem és férjemtől is.De nem hiszem,hogy érdekli őket,hogy fél év múlva is fennál-e a munkaviszony.Vagy valaholígy lenne?Én még ilyet nem hallottam,de hátha valaki okosabb is válaszol majd.
2012. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Miért kéne beiratni fél évente? Beiratod valamikor májusban és utána addig jár, amíg ki nem iratod. Nálunk tavaly szeptember óta jár a nagylány és azóta nem kellett még egyszer beiratni. Munkáltatóit igaz kértek januárban, de csak azért, mert akkor lett bevezetve a bölcsődei gondozási díj, amihez kellett.
2012. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kell félévente beíratni, de tőlünk mindig kérik pár tavasszal/ősszel a munkáltatóit. Bp. XIII. ker
2012. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a pár szó nem kell oda:S
2012. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szóval a gondozási díj miatt kell a munkáltatói?Azért kérdeztem ezt, h félévente kell e, mert én most írattam be a fiamat bölcsibe októberben, és januárban fog kezdeni. És azt mondták, hogy most okt.-ben a januártól aug.-ig terjedő időszakra lehet beíratni a kicsit. Tehát én úgy értettem, h akkor félévente be kell íratni....
2012. okt. 24. 19:20
 6/10 A kérdező kommentje:
tehát tőled akkor tavasszal ősszel kérik a munkáltatóit?
2012. okt. 24. 19:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
tölünk tavaly összel és most összel kérték a munkáltatoit,beiratni csak egyszer kellet a kislányom,azota is jár a bölcsibe.
2012. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért kellett augusztusig beíratni, mert addig tart a tanév. Szeptemberben új tanév kezdődik, jelezni kell, hogy marad-e a bölcsiben, vagy megy oviba. Innen tudják majd mennyi lesz a szabad hely, ahová új bölcsiseket vehetnek fel. Legalábbis én így látom logikusnak.
2012. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem kellett jelezni, hogy marad-e bölcsiben, amíg nem iratjuk ki addig automatikusan folytatja. Most kezdte a lányom a 2. bölcsis évét.
2012. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. okt. 25. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!