Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kutya sétáltatas újszülöttel?...

Kutya sétáltatas újszülöttel? Tippek?

Figyelt kérdés
Csak kutyás anyukák tanacsaira lenne szükségem. Kiskutyank pár hónapja szobatiszta. Napjában 3* visszük le, hajnalban napközben és este. Míg szabin volt a férjem ő vitte le. Most én fogom. 2 hetes a fiunk és érdekelne ti hogyan oldjátok meg a közös sétát. Hordozoban esetleg? Írjátok
2012. okt. 24. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
babkocsival nagyon kényelmes
2012. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Kistestű vagy nagytestű a kutyus ?

Csak mert nem mindegy,hogy egy yorkiet vagy egy golden retrivert viszel sétálni...:)


Nekünk egy havanesenk van,vele simán lemegyek babakocsival,de egy nagytestűvel lehet,hogy nem vállalnám már be a kocsis sétát.

2012. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagytestu a kutya, a baba kocsi sajnos a garázsban van ami 2 utcanyira van. Korai lenne még használni a kengurut?
2012. okt. 24. 19:11
 4/8 anonim ***** válasza:
megfelelő kengurut nem de inkább hordozó kendő
2012. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van olyan kenguru amit újszülött kortól lehet használni, érdemes utánanézni. Szerintem sokkal egyszerűbb lenne hordozni a babát, mint bajlódni a babakocsival és a kutyussal egyszerre :)
2012. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kutyás anyuka vagyok:), a babánkat hordozzuk, kendőben illetve férjem meitaiban mióta nagyobbacska.

Mivel nálatok rendszeres és pár percnél tovább tartana a hordozás, mindenképpen hordozó kendőt javasolnék, amivel egészen biztosan biztosítod a babád számára az optimális testtartást("C" alakú gerinc, magasan felhúzott térdek, enyhe terpesz), és amivel később háton is tudod hordozni, nagy kutyás sétákat tenni:).

2012. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenképpen utána nézek ennek a kendonek.
2012. okt. 25. 07:11
 8/8 anonim ***** válasza:

6os vagyok, linkelek Neked olvasnivalót, hátha segít a tájékozódásban:) :

[link]

[link]

2012. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!