Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beagle kutya és baba. Hogyan...

Beagle kutya és baba. Hogyan szoktattátok hozzá a kutyát a babához?

Figyelt kérdés

Beagle kutyánk van, kintibenti kutya, csak a konyhába jöhet be. Van másnak is beagle-je pici baba mellett? Nem volt féltékeny? Hogy csináltátok?


Megköszönném a válaszokat :)


2012. okt. 24. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk tacskónk van. 1 éves volt, amikor a lányunk született. Konkrétan 1 év 1 nap van a két "gyerek" között.

Nekünk csak benti kutya, mert panelban lakunk.

Mindenhova bemehet, kivéve a gyerekszoba és a fürdő.

Nagyon gyorsan megtanulta, hogy mit lehet és mit nem.


A védőnő nekem azt javasolta, hogy a 30. héttől próbáljak meg kevesebbet foglalkozni a kutyával. Ez nem azt jelenti, hogy sz.rba se kell nézni, csak ne játszunk 0-24 órán keresztül és ilyesmi.


Amikor hazajöttünk a kórházból, akkor már érezte az új illatot. Tudta, hogy valami új dolgot hoztunk haza.

Nem féltékenykedett, oda szagolt a levegőben és örült tovább nekem, hogy haza jöttem.


Másnap hajnalban, amikor szoptattam a lányom a konyhába, akkor odajött a kutyusunk és elkezdett szaglászni.

Felugrott a lábamra és a lányunk lelógó lábát megnyalta.

Akkor tudtam, hogy elfogadta a kis jövevényt.


Onnantól kezdve szépen fokozatosan találkoztak és ismerték meg egymást.

A lányunk most 15 hónapos, de imádják egymást. Imádja, ölelgeti és mindennap játszanak együtt, ami abból áll, hogy a lányunk dobálja a kutyának a labdáját.


Én örülök neki, hogy állat mellett nő fel. Nem is terveztük másképp egyébként!

2012. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, hogy leírtad, nálatok hogy volt!

Nagyon remélem, hogy nálunk is ennyire könnyen megy majd!!!! :)

2012. okt. 25. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1,5 éves a fiam. 3 beagleöm van. Lakásban lakunk, így bent vannak. Nem volt féltékenykedés. Nagyon jó barátok. A kedvence az öreg kutyám aki 14,5 éves és elég magának való, nem nagyon szertik ha piszkálják, de gyerektől brámit eltúr imádja.
2012. nov. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jajj, de örülök, hogy ezt írod! A mi kutyunk 7 éves, remélem ő is kijön majd a picinkkel, ha megszületik. :)
2012. nov. 8. 09:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos úgy lesz. Nekem a legkisebb volt 6,5 mikor született a fiunk és nem volt vele sem semmi gond.
2012. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!