Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes a kislányunk és...

3 hetes a kislányunk és hasfájós . Mi vált be nálatok idáig? Espumisan vagy infacol vagy esetleg más?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az Infacol jobban bevált, mint az Espumisan. Mást nem próbáltunk. Nem múlt el teljesen, de most elfogadható a helyzet.
2012. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első 4hét infacol, aztán 1hónapos kortól adható a gripe water, de igazán csak az idő segített, 3-4hónapos korára kinőtte.
2012. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én végigpróbáltam a kisfiammal mindkettőt és megmondom őszintén egyik sem volt az igazi. :( Nálunk aztán volt pocakfájás,nem kevés (és az egyéb velejárók).

Amit én ajánlanék Neked,az a Colief vagy a Biogaia.Igaz jóval többe kerül,de mérföldekkel jobb és hatásosabb,mint a korábban általad kipróbáltak.Sajnos mi késő akadtunk rá, így a nehéz időszakot végig kínlódtuk,de ha még egyszer szülök,tuti be lesz készítve.Olvass utána,csak jókat írnak róla!Ami még pozitívum,hogy nem kell minden étkezéskor adni,elég naponta 1 alkalommal és így is tökéletesen használ!

[link]

[link]

Ha valaki,akkor mi tudjuk,milyen a hasfájós baba. :(

2012. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:még az lemaradt,hogy nálunk pl. a GripeWater-től sugárban hányt a gyerek,tehát ez sem jó mindenkinél ( ez az egyik nagyon mellékhatása).
2012. okt. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
haaat... sztem a nagyon hasfajos babaknak semmisem valik be. a fiam szenzaciosan hasfajos volt,se nappalom se ejszakam nem volt, mar en is bogtem vele mindennap... :( nekunk az edeskomeny tea erdekes modon jobban bevalt mnt barmi,pedig rengeteg mindennel probalkoztunk. szegenykem 2 honapos koraig nem aludt... "szerencsere" mi 1 honapot kaptunk a hasfajos korszakbol, de boooven eleg volt...
2012. okt. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az Infacol-t használtuk,bevált!
2012. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Édesköménymag tea. Mint gyerekkorunkban.
2012. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!