Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik bébiőrt ajánlanád az...

Melyik bébiőrt ajánlanád az alábbi tulajdonságokkal?

Figyelt kérdés

Olyan bébiőrt szeretnék, amelyiket lehet olyan érzékenységre állítani, hogy a nyöszörgést, forgolódást is halljam, és nem csak akkor ha a feje közelébe teszem, hanem ha mondjuk az ágy másik végébe, vagy az ágy melletti asztalra. Olyat szeretnék, ami nem csak sistergést hallat működés közben, hanem magát a hangot hallom, akkor is, ha halk. (Babyono-m van, de szerintem használhatatlan)Lehetőleg nem a legdrágább kategóriában.Eddig ezt a javaslatot kaptam:

[link]



2012. okt. 24. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem Angelcare AC 401 van, de ezen sem hallani a forgolódást, csak sistereg. De lehet, hogy csak én nem tudtam jól beállítani.
2012. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az nem lenne gond, hogy a forgolódásra csak sistereg, de az én babyonom a forgolódásra semmit sem reagál. Halk nyöszörgésre sem.Jóformán csak akkor jelez, ha közvetlen közelről jön a hangos hang.
2012. okt. 24. 22:49
 3/15 anonim ***** válasza:
Megnéztem és a legérzékenyebbre van állítva, de így sem kapcsol be a forgolódásra. Kb. 20 centire van az ágyától egy magasabb komód és annak a tetején van a készülék. Szóval kb. fél méterre tőle.
2012. okt. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Most nézem, hogy félreérthetően írtam. Ha forgolódik, arra nem kapcsol be, de ha pl. a felső szomszéd becsapja a szobájának az ajtaját, akkor igen. De ha reggel elkezd játszani az ágyában a lányom, akkor arra nem emlékszem, hogy bekapcsolna. Csak a sírásra szoktam felébredni. Majd holnap reggel megfigyelem és írok.
2012. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm, nagyon kedves vagy! :)
2012. okt. 24. 23:02
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekünk is AngelCare van,AC420-as.Nekem kb. azok voltak az elvárásaim,mint neked.És mi maximálisan meg vagyunk vele elégedve,még nem okozott csalódást.Nekünk a kiságy és a pelenkázó egyben van és a gyerek a kiságy egyik végében alszik,a készülék pedig a pelenkázó másik(túlsó) végében van.Minden szösszenetre bejelez,ami nekem alapvető elvárás volt a bébiőrrel kapcsolatban.Ha már csak megnyekken tudunk róla. :)

Én nyugodt szívvel ajánlom Neked ezt,mert tényleg megéri az árát!Nem hiába annyi,amennyi.

2012. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:elfelejtettem írni,hogy már 8 hónapja használjuk!
2012. okt. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekünk is Angelcare van, de valóban a forgolódásra csak sistereg. De még azelőtt oda szoktam érni a kicsihez, mielőtt sírni kezdene...mert ilyenkor ha ébredezik, és nincs a szájában a cumi, akkor "baj" van :) De mindig odaérek előtte, és oda tudom neki adni a cumiját időben, úgyhogy én szeretem...

Pedig nekünk is kb fél méterre van tőle egy komódon.

2012. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy nálunk is jelez. Bár esténként nem szokott bekapcsolni a forgolódásra (miközben mi tv-zünk), pedig bejárja az egész ágyát. Ráadásul már 1 éves, tehát nem is arról van szó, hogy pici baba és nem csap akkora zajt.

Első vagyok.

2012. okt. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van: [link]

Lehet rajta hallani a forgolódást, sőt, még a nagyobb szuszogásokat is. Bár valamennyi alap sistergés folyamatosan van de nem zavaró.

Pelenkára csatolható légzésfigyelőnk van, ami nagyon halkan pittyeg minden lélegzetvételnél, hálózsákban a baba mellett alig hallani, de a bébiőrön keresztül viszonylag jól lehet hallani, ami nekem nagyon megnyugtató, szóval nekünk nagyon bevált ez a bébiőr.

Az ára is nagyon baráti szerintem.

2012. okt. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!