Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a légzésfigyelőről?

Figyelt kérdés
A kislányom 2 és fél hónapos és szeretnénk kölcsönözni légzésfigyelőt. Ezt néztem ki egy netes oldalról: Angelcar AC301R típusú légzésfigyelő. Van vele kapcsolatban esetleg valakinek tapasztalata? Azt írják róla, hogy nem riaszt be tévesen. Ez tényleg így van?
2012. okt. 25. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Erről nem tudok nyilatkozni bocsi,de én személy szerint inkább pelusra csíptethetőt vettem!Nekem eddig mindenki azt dicsérte!
2012. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem most 7 hónapos a fiam és mi is Angelcare figyelőt használunk.. használtan vettem, nagyon szeretem.. Én azt gondolom, hogy az egyik legmegbízhatóbb márka.. Tizenéve foglalkozom babacucokkal és tapasztaltam a vevőktől.. A pelusra csíptethetőt nem ismerem, de hallottam róla, nem lehet rossz az sem, mert nem kell utazáskor cipelni az egész felszerelést, csak azt a pici kütyüt..

2012. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Később, amikor már sokat mozog a baba, nem igazán lesz praktikus a pelusra csíptethető. Úgy ki fogja tépni a madzagot, mint a pinty, ha megtanul forogni.

Nekünk ez az Angelcare van, és nagyon szerettük. Ha jól van beállítva, nincs téves riasztás (mi először gyári 3-ason hagytuk, beriasztott, utána felcsavartuk majdnem 5-re, és utána nem volt sosem gond.) 11 hónapos koráig használtuk légzésfigyelőként, bébiőrként még a mai napig szoktam, pedig már 3 éves (kertes házban lakunk, napközben még szokott aludni).

2012. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A pelusra csíptethető,az nem madzagos.Az csak egy kicsi szerkezet ami teljesen rásimul a baba pocijára!
2012. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Oppardon, de szerintem akkor sem praktikus, ha már izeg-mozog. Amíg csecsemő, és úgy alszik egész éjjel, ahogy leraktad este, addig oké. De utána, ha megtanul rendesen forogni, mozogni, akkor mi lesz a kütyüvel? Kisfiam rendszeresen az ágy végében kelt fel, szinte egész éjjel "vándorol" az ágyban.
2012. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is a kisfiú nagyon aktív és nem volt vele gond,ott maradt a helyén!Ki kell tapasztalni kinek melyik jó!
2012. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenesetre kipróbálom az Angelcar-t, nekem az bőven elég, hogy ketten dicsértétek.
2012. okt. 25. 20:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is pelenkára csíptethető van (Snuza). 8 hónapos a babám, elég sokat ficereg már de nem szokott lejönni róla a légzésfigyelő. Párszor előfordult, de akkor a férjem tette rá :)

Olyan is volt, hogy rajta felejtettük, és a szőnyegen kúszott és így is rajta maradt a légzésfigyelő.

Azért nagyon praktikus szerintem, mert nem csak akkor vigyáz rá, amikor a kiságyban alszik, hanem akárhol ráteheted. Az én babám sokszor aludt hordozóban, hintában, játszószőnyegen, a kanapén, a mi ágyunkban stb, úgyhogy nagyon jól jött.

2012. okt. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!