Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól nem volt már a...

Mikortól nem volt már a lányodnak frufruja?

Figyelt kérdés
Eddig 3szor vágtuk a lányomnak, de nagyon gyorsan nő. Gondoltam megnövesztem neki, úgy egyébként is sokkal csinosabb. Na de most meg nem hagyja a csatot a hajában. Kinövi majd és inkább később próbálkozzak vagy legyek kitartó?
2012. okt. 25. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Franciafonással nem megy? Vagy apró kis fonásokkal?

A nagyobb lányom találta ki egyszer, hogy frufru kell neki, amikor nőtt, akkor kétoldalra fésültök és megpróbáltam hozzáfonni a copfhoz.

2012. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hajgumit még nem találtam neki, kis selymes, csúszós haja van és még annyira nem dús. Bár mindenki azt mondja milyen nagy haja van. Igen ránézésre nagy, de ahhoz nem eléggé, hogy tudjak vele valamit kezdeni... Fonást maximum álmában tudnám megcsinálni :D
2012. okt. 25. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!