Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit és mennyit játszotok egy...

Mit és mennyit játszotok egy nap az 1 évesetekkel?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém megy (kapaszkodva jár), ez a legnagyobb élvezet mostanában. Szereti a könyveket, formaegyeztetőt (rakosgatni, még nem tudja beletenni), kockával építeni (rombolni), autózni, labdázni, mondókázni, énekelni...az ébrenlét teljes ideje alatt, leszámítva az etetést, pelenkázást, sétát.
2012. okt. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
unokatesóm 14 hós volt, és gyakran játszottunk. Imádta a labdákat, a buborék fújót, ő is próbálgatta a járást.
2012. okt. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én lányom jövőhéten lesz 1 éves,de már nagyon gyorsan megy,néha olyan mintha szaladna már,így hát sokszor bújócskázunk,kergetőzünk,van,hogy eljátszik egyedül is,amikor én főzök stb. Labdázunk,zenét hallgatunk,kipakol ládájából,fiókokból....egyszer alszik,de a nap ebből áll legtöbbször,meg lent vagyunk levegőzni!
2012. okt. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első, köszönöm, már azt hittem az én kisfiam van lemaradva, merthogy ilyenkor már mindenki bele tudja dobni a formákat a formabedobóba...

Kedves kérdező. Nálunk a nap játszós része most nagyrészt sétából áll, nemsokára magától is elindul a kisfiam, 5-6 lépés már megy egyedül, egyébként tolja a tili-toliját és nyomkodja (járássegítő, kaptuk) Amikor picit megáll, akkor éneklün(dudorászás) könyveket nézegetünk, próbálja kimondani a képeken szereplő dolgok nevét vagy hogy milyen hangot adnak, kukucsozunk, tenyérbe rejtett dolgot előszeretettel bontogat, majd újra eltűntetem, csikizünk, hintázunk, én tornyot építek, ő ledönti, formabedobó csigát kinyitja és belepakol, kipakol, labdát dobálja, autóval gurigázik és brümmög mellé, ajtókat nyitogatja-csukogatja, kergetőzünk földön mászva, ilyenek. Van mikor fejlesztősebb kedve van, ilyenkor próbálkozunk a képeskönyvekkel meg a formabedobóval, de mikor nem érdekli, szimplán csak keresem, mi okoz neki örömet, egy kis birkózás vagy nagylabda tetején tornáztatás, ilyenek.

2012. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és a zenehallgatás, mellé anya kappanhangja szintén menő, aztán ha abbahagynám, dúdol, hogy még énekeljek :D
2012. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!