Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfaztam, de a babam nagyon...

Megfaztam, de a babam nagyon anyas! Mit csinalhatnek h ne kapja el?

Figyelt kérdés
tegnap elmentunk a boltba babakocsival,de a nagy honak es minusznak koszonhetoen ,reggelre kahacsolva ebredtem, faj a torkom, folyik az orrom,truszkolok...szoval a szokasos. teazok es mar vettem be antibiutikumot is. a lanyom 2 honapos,allandoan kezben lenne. elkaphatja igaz? o nem beteg,mert nagyon bebugyolaltam tnap.
2012. okt. 26. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
hol laksz?????
2012. okt. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
érdemes egy szájmaszk a szádhoz nem fogja elkapni védesttséged ad az anyatej valamely szinten
2012. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Jégtánc ***** válasza:
100%
Vegyél fel szájmaszkot,az is segít,meg esetleg vékony gumikesztyűt ,Gyakori kézmosás.Mást nem nagyon tudsz tenni.Jobbulást.
2012. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást! Ne görcsöld magad agyon. Tudom, hogy nem szeretnéd ha a babád elkapná meg is értem,de a legnagyobb elővigyázatosság ellenére is van rá esély. Próbálj bevetni magad helyett valakit, aki ringatja.
2012. okt. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szájmaszk... Ez eszembe se jutott :) Köszönöm :) Finnországban élünk.
2012. okt. 26. 08:56
 6/7 anonim ***** válasza:
csúúúcss bár csak én is ott élnék gyönyörü hely lehet!!!!!!!
2012. okt. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3szor voltam náthás, szájmaszkot használtam és egyszer sem kapta el

kézmosás, szellőztesd a helységet

2012. okt. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!