Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan gyerek aki nem...

Van olyan gyerek aki nem szereti a banánt?

Figyelt kérdés
Tegnap kóstoltattam vele banánt úgy hogy a megszokott almához kevertem,egy idő után öklendezni kezdett tőle.Kicsit be van gyulladva a torka,lehet attól is?
2012. okt. 26. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
igen lehet attol de ha be van gyulladva a torka akkor ikább az almátol mert az savasa hanyagold egy kicsit lehet önmagába a banánt megenné savasat ne adj neki
2012. okt. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megszoktam sütni neki az almát,hogy nem legyen savas mert sajna refluxos,de ma kipróbálom amit mondtál.
2012. okt. 26. 09:03
 3/5 anonim ***** válasza:
a banán sokkal laktatóbb, lehet,hogy jóllakott tőle?
2012. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sütöbe sütöd meg? vagy hogy csinalod az almát? leirnád nekem?
2012. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, a sütőben megsütőm,majd a héjából kikaparom,és úgy turmixolom össze.Nagyon fini édes lesz az alma.

Ma sem az alma sem a banán nem kellett neki.:(Lehet hogy megvan fázva és azért nem ette meg?

2012. okt. 26. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!