Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom egy éves múlt, meddig...

Lányom egy éves múlt, meddig adjak babavizet és mikortól lehet sima vizet adni a kicsinek?

Figyelt kérdés
Szentkirályit kap, anyagilag nem megeröltető, de mi mást iszunk és gondoltam már elég nagy, hogy a mienkből igyon, vagy a tápszerét azzal kavarjam. Várjak még?
2012. okt. 26. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 1 éves kora óta kap sima csapvizet, nálunk nagyon jó minőségű a csapvíz!
2012. okt. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk iható,jó a csapvíz. Azt issza már jó ideje,16 hós.
2012. okt. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Itt viszont nem, tehát palackozottat kapna, de azt hiszem váltani fogok a mienkre.
2012. okt. 26. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tedd azt! Nem hinném hogy ártanál vele.
2012. okt. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kislányom 1 éves kora ota csapvizet iszik.
2012. okt. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 éves kora óta azt issza, amit mi, bár néha váltok, hogy ne mindig ugyanolyan ásványi anyag összetételűt kapjon. CSak azt nézem, hogy ne legyen magas a Na tartalma, de nem veszek már babavizet.
2012. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 1 éves kora óta kap forralatlan csapvizet, kifejezetten a gyerekorvos tanácsára. Ha ásványvizet adsz neki, akkor ne mindig ugyanazt a fajtát, inkább váltogasd, mert így egyik ásványi anyag sem telítődik a szervezetében. Ezt is a gyerekorvos mondta, mert az elején én is inkább ásványvízzel próbálkoztam volna. Aztán letettem róla, mert nálunk nagyon jó minőségű a csapvíz.
2012. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!