Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is szédül a kimerültségtől?

Más is szédül a kimerültségtől?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg másra gyanakodjak?? Két hónapos a lányom, még 2x-3x kel éjjel is, sokszor úgy érzem, ellátni sincs erőm. Más hogy van ezzel?
2012. okt. 26. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ühüm.

Én egyszer éjjel nekiszédültem az ajtófélfának, amikor rohantam a síró csecsemőhöz, jól be is vertem a fejemet.

Szülés előtt fogalma sincs az embernek, milyen az igazi, valódi fáradtság, amikor szinte önkívületben vagy.......

Csak azt tudom tanácsolni, dőlj le napközben, amikor ő alszik, és akkor végezd a házimunkát, amikor apa is otthon van.

Illetve kulcsfontosságú a vitaminpótlás, a szoptatás végéig szedj kismama-vitamint, plusz sok folyadék, zöldség-gyümölcs!

2012. okt. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogadj meg 3 jótanácsot!


1. Szedj vitamint mindenképp! Ha van még terhevitaminod, az is kitűnő!

2. Amikor alszik a baba, ne próbáld utolérni magadat, hanem Te is pihenj! Nem baj, ha nem alszol, akkor csak olvasgass, hallgass zenét, ..stb.

3. Figyelj oda az étkezésedre! Ne hagyd, h eluralkodjon rajtad az,h "jajj most nincs időm enni"...Ha keveset is, de eszegess.

2012. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

persze :) én is voltam így, most egy éves a babám

de az elején remegtem a fáradtságtól, szédültem is, és enni-inni se volt kedvem


ma már olyan ügyes este 9-től reggel 8-ig alszik:) nagyon büszke vagyok rá :)


kitartást kívánok neked is

2012. okt. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szopik a babád? ha igen, a szoptatás nagyon megterhelő az anyai szervezetre, fokozottan oda kell figyelni a helyes táplálkozásra, megfelelő folyadékbevitelre. Valamint a vasraktárak feltöltését javaslom, egy vérvétellel érdemes megnézni, minden rendben van- e, illetve egy vérnyomás- mérés is jól jöhet. E mellett ha teheted, szedj vitamint, főle a téli időszakban, amikor amúgyis nehezebb az élet, nemhogy az ébredésekkel tarkított.
2012. okt. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt válaszokat. Szoptatok, igen. Szedek vitamint, vasat, megpróbálok sokat inni és enni. Eddig csak fogytam, már 4 kilóval kevesebb vagyok, mint, amikor teherbe estem...Elmegyek vérvételre is.
2012. okt. 30. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!