Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kúszó-mászó babák anyukái,...

Gabszem kérdése:

Kúszó-mászó babák anyukái, Titeket is úgy követ a baba a lakásban, mint egy kis kutyus?

Figyelt kérdés
Állandóan a nyomomban van, jön utánam, ha bezárom a rácsosajtót a nappaliban akkor reklamál, nem hajlandó ott maradni, ha nem vagyok ott. Lehet hogy gonosz vagyok, de néha nagyon zavar, hogy 1 percig se tudok egyedül lenni. Amúgy meg nagyon édes, ahogy kúszik-mászik, mindent kipakol :)
2012. okt. 26. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többnyire jön utánam, de sokszor van hogy valamit nagyon elnézeget magában is 10-20 percig, és addig én tudok tenni-venni.
2012. okt. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Denisa W. ***** válasza:
100%
Igen, azonnal csattog utánam négykézláb, ha főzök, akkor is láb alatt van, pedig a nappaliból remekül látja, mit teszek a konyhában. Sőt, ha kicsukom a wc-ből (márpedig kicsukom), akkor hatalmas patáliát csap. Viszont én is ragaszkodom ahhoz, hogy legalább a mellékhelyiségben egyedül lehessek...
2012. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jégtánc ***** válasza:
Jön igen,mindenhova:)
2012. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan volt mint egy kis utánfutó rám csatlakoztatva. Emlékszem akkoriban olvastam egy könyvben, hogy majd a szobatisztaságra való neveléskor meg is lehet mutatni, hogy mit csinálunk a vécén, anyuka pisiljen a gyerek előtt... Én meg kiakadtam, hogy legalább azon az 1 nm-en hagyjon engem mindenki békén.
2012. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy fél hogy eltűnsz. ez ilyen szorongás is lehet hogy elveszít. amúgy biztos igen igen cuki, de nyilván sokszor már elég :)
2012. nov. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!