Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti melyik orrszívót ajánlanáto...

Ti melyik orrszívót ajánlanátok, és miért?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak is porszívós orrszívót, a legjobb és a leghatásosabb, patikában kapható 1500-2000ft körül van.

A többiről csak rosszat hallottam, nekem 22 hónapos a fiam és idáig nem volt gond vele.

2012. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is a porszívós jött be. DE! mi vettünk kézit is. Kevésbé hatékony, de amikor szegény gyereknek tele van a porszívóssal a hócipője, akkor néhányszor ez is megteszi. ÉS mikor kicsit nagyobb, játszásból ezzel magának is kiszívja (nálunk).
2012. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Orrszi Porszi van, porszívóra csatlakoztatható. Sem a kézi sem az elemes nem vállt be, semmit sem szedtek ki, de ez igen. Összeszedett valami vírust a fiam, infra lámpázni kell, és Heim Pálos orrcseppett is kapott, nehogy az arcüregére menjen, Olyan trugyikat szed ki az orrából, amilyet én még életemben nem láttam. A fiam két éves múlt, nem fáj neki, sőt örül, ha leszívom, mert utána jobban kap levegőt. Mikor kisebb volt, sok bajunk volt a fülével, a fül-orr-gégész mondta, ha náthás, azonnal alaposan takarítsam az orrát, azzal, amit én a leghatékonyabbnak gondolok. Ha nem szellőzik az orra, attól hurutos lehet a füle, ami könnyen be is gyulladhat, de az arcüregére is rámehet. Akármit is választasz, használj jó sok tengervizes orrsprayt. fellazítja a váladékot, és védi az orr nyálkahártyáját, és a fiam speciel imádja nyomkodni, tetszik neki, ahogy spriccel. Én Sterimart szoktam neki venni. Sem az orrspray, sem a porszívózás nem fáj, mindkettőt kipróbáltam magamon. Nem kellemes, az igaz, de inkább ez, mint egy fülgyulladás. Volt benne részem gyerekkoromban, hát, a felszúrás maga volt a megváltás.
2012. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Porszívósat, abból is ezt a fajtát [link]

Ennek elég hosszú a csöve, kényelmes a fogása, 2 fejet adnak hozzá és nem tekereg össze vissza.

Nekünk van ilyen is [link] , csak még a régi lila dobozában és szinte használhatatlan a vezeték rövid, az is tekereg, a fej kicsi, megfoghatatlan, ráadásul a porszívós csatlakozó mindig kicsúszik a porszívóból. Párom szerint "gagyi." Jó ezekre a szempontokra is oda figyelni. Szerintem.

2012. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk kézi, elemes/elektromos és porszívós is van. A használhatóságuk sorrendje pedig fordított, a porszívós fényévekkel veri a többit.
2012. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Akkor maradunk a porszívós változatnál!!!:))
2012. okt. 26. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Arianna orrszívó-porszívó, patikában vettem 1705Ft volt. Tengervizes orrsprayvel használjuk, amit előtte hagyunk dolgozni az orrában 5-10percig.
2012. okt. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!