Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztetiket éjszakára...

Mibe öltöztetiket éjszakára kitakarózós 1-1,5 éves gyerkőcötöket?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mit adjak rá... Eddig hálózsákban aludt, de mostanában azt vettem észre, nem jó neki, sokat mocorog és folyton belekeveredik... :(

Nálunk cserépkályha van, este 24 fok van, reggelre 21-22 fok.

A takarót folyton lerúgja....


2012. okt. 26. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy vastagabb anyagú pizsamát, nálunk is kb ennyi a hőmérséklet.
2012. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fázik csendben némán, úgyhogy ebből ügyet soha nem csináltam. Kitakarózik, mert melege van. Amíg kisebb volt sírt, ha fázott, manapság már megoldja egyedül.


2,5 éves.

2012. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Melegebb pizsamanadrágot, hosszú ujjú body-t, meg egy zoknit. Sosincs rajta reggelre takaró de eddig nem szólt, hogy hideg lenne:D
2012. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pizsama rugdalózót. A zoknit lehúzkodta folyton, így ez volt a legegyszerűbb. És a takarót folyton lerúgja. Reggelre általában 20 fok körül van a szobájában.
2012. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy rugi alatta atlétás body.....! nálunk is az van hogy a zsákba belekeveredik és nem tud ide oda hemperegni. Én lányom maga alá gyüri a takarót és azon alszik :D Mint egy homok buckán :) Én úgy vagyok vele hogy ha fázna akkor sírna. Elő is fordult mikor egy hétig anyósnál voltunk. Reggel már fél 7kor felkelt mert fázott holott fél 9ig szokott aludni. Ott kitaláltam azt hogy 6kor bementem (még aludt) És bekapcsoltam a hősugárzót. Aludt is szépen 9ig. lehet ha úgy véled nektek is be válik ez. De nem hiszem hogy a 21-22 fok kevés lenne :)
2012. okt. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma este kipróbálom, és nem adok rá hálózsákot. Remélem, nem fog fázni! Köszi a válaszokat!!!
2012. okt. 26. 19:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nálunk is hasonló a helyzet

A kislányom hosszú ujjú "body"-ban,rajta egy vékony rövid ujjú ,hosszú póló,ami kicsit nagy rá:)és egy vastag pizsinadrág+zokni vagy vastag pizsirugi.

Éjjel ha felkelek mindig rácsempészem a takarót...de már le is rúgja,mire kiérek szobából:)

2012. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenki azt mondja, hogy nem baj, ha a hálózsák jó hosszú, nagy, de én úgy látom, hogy pont ez okozza a problémát, belegabalyodik, mert túl hosszú.

Nálunk az volt erre a megoldás, hogy akkora hálózsákot adok rá, ami csak pár centivel lóg túl a lábán és nem is túl bő, így nyugodtan forgolódhat, nem tud belekeveredni.

2012. okt. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!