Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A téli kis csizmának mennyivel...

A téli kis csizmának mennyivel kell nagyobbnak lennie, mint a baba lába?

Figyelt kérdés

Kisfiam 9 hónapos és első csizma vásárlás előtt állunk.

Elég ha 1-1,5 cm-rel nagyobb a lábbeli?


2012. okt. 26. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is első cipős szezonunk lesz, így nem tudom, beválik-e, de én 22es hótaposót vettem a kisfiamnak, ő most 14 hónapos és jelenleg a 20as kiscipő pont passzos. Remélem tavaszig kihúzzuk ezzel az eggyel. Direkt olyat választottam, aminek tépőzárral szűkíthető a szára meg a bokája, hogy ha a talpa kicsit hosszú is, azért ne lépjen benne félre. Aztán az meg majd még kiderül, tud-e menni benne. Kisfiad gondolom feláll már, ezért gondolkozol kiscsizmában. Azt is bele érdemes kalkulálni, hogy tavaszig elindulhat-e, érdemes hajlékony talpú és nem túl nehéz lábbelit választani elsőre.
2012. okt. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már 1 hónapja stabilan áll,most meg már kicsi segítséggel lépeget.Szerintem tuti elindul még ebben az évben,ezért mindenképpen olyat szeretnék neki venni,ami tartja a bokáját is.Most 12cm a taphossza.Szerinted ha ennyivel lenne nagyobb most a csizma,az jó?Vagy vegyek neki még nagyobbat,hogy ha még nőni fog a lába...de mennyit fog nőni??

Annyira tanácstalan vagyok!!Nem szeretnék egy szezont 2 csizmával végigjárni; annyira drágán tudják így is eladni őket. :(

2012. okt. 26. 15:49
 3/5 Krisztinarami ***** válasza:
a Superfit oldalán azt írták 1cm el nagyobb legyen mint a baba lába amikor egyéves volt a lányom tél volt és már tudott járni és 21es bakit vettem neki a védőnő is azt mondta tartsa a bokáját az nagyon fontos,idén is 1cm el nagyobbat fogok venni neki télre..
2012. okt. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Krisztinarami ***** válasza:
Azért ajánlom a superfit oldalát mert a leg cipő most elvileg az ára mindenképp :D és szerintem más oldalakon is azt írják 1cm legyen nem kell nagyobb se az én lányomnak korához képest nagy a lába de mindig szezonálisan növi ki nem is jól írtam a tavaly téli 20as volt tavasz 21es nyár 22es a téli neki 23as lesz azért írom attól ne fél hogy 1szezonra 2téli cipő kell de a cipők honlapján ott a mérettáblázat és hogy mennyivel vegyél nagyobbat a pici lábára az is ott van
2012. okt. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedve utolsó! NAGYON KÖSZÖNÖM válaszod!Sokat segítettél! :)
2012. okt. 27. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!