Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye, nem lesz semmi baj?...

Ugye, nem lesz semmi baj? Rettentően félek! Öntsetek belém erőt, kérlek!

Figyelt kérdés
Már azért írok ide, mert a férjemnek már biztos tele van a hócipője az aggódásommal, hisz úgysem tehetek semmit. Már írtam ide ki kérdést, hogy a kislányomnak csontkinövés van a z egyik ujja tövénél. Lehet, hogy "csak" ganglion, de valószínűbb a csontkinövés. Jövőhét után kaptunk időpontot a sebészetre. Nagyon félek, hogy valami csontdaganat. Ránézek, és tudom, hogy bár nem kéne, elfog a rettegés, hogy nehogy tragédia történjen. Nem tudok megnyugodni. Most alszik, és ahogy néztem, megint elfogott a sírás. Annyira féltem őt. Írjatok valamit, légyszi!
2012. okt. 26. 14:54
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Az is rossz jel, hogy gyorsan nő. :(
2012. okt. 26. 14:55
 2/16 anonim ***** válasza:
nekem a térdem alatt és a bordámon van 1-1.nekem hozzá sem nyultak,mert h visszanőhet. ne izgulj. ha daganat gaynús lenne,már mondták volna és megnézik. röntgenen voltatok? ott a doki látta h csontkinövés,nem daganat. ne izgulj! muszáj leszedni biztos? mint írtam mi nm vetettük le. akkor voltam 9 éves most vagyok 35.
2012. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Még csak háziorvosnál voltunk. Kb 1 hónapja vettük észre, akkor csak figyelnem kellet, de most hirtelen megnőtt. Most ijedtem meg igazán, és az orvosunk is beutalt szakorvoshoz. Nem volt röntgen még, a dokink ezt a tapasztalatai alapján mondta 1 hónappal ezelőtt.
2012. okt. 26. 15:00
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is nyugodj meg!Teljesen "normális"hogy mi anyák mindig a legrosszabbtól tartunk,de tényleg ne generálj magadnak nagyobb problémát mint ami van!

A kislányod is megérzi ha te rettegsz,és akármilyen beavatkozásról legyen is szó,te kell hogy a támasza legyél,téged nem láthat bizonytalannak!

Hidd el tényleg nagyon fontos az optimista hozzáállás!Ha lesz pontos diagnózis,lehetsz realista is,de addig csak felesleges rettegést okozol magadnak!

Nyugalom,elhiszem hogy nehéz és meg is értem,de nyugi!

2012. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj! Akár magamat látnám. Én is a legrosszabbra gondolok mindig sajnos. Mivel most vettétek észre, még időben elkaptátok. Kizárt, hogy csontdaganat gyanús, azzal nem várt volna a doki, egyből kórház. Nyugodj meg, és kergesd el a negatív gondolatokat! A csontkinövés nem ritka dolog, lehet hozzá sem fognak nyúlni.
2012. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy időt szántatok rám és válaszoltatok!
2012. okt. 27. 08:20
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem a lábamon van csontkinövés, és néha jobban "kiugrik", olyankor fáj is szűkebb cipőket húzni. Hülye szó ez a kiugrás, de nem tudok rá jobbat, szóval jobban kint van, érzékenyebb. Aztán ha pihentetem, akkor egy időre visszamegy. Én is sokáig azt hittem, hogy növekszik, de aztán megfigyeltem ezt a jelenséget.


Drukkolok, hogy mielőbb rendbe jöjjön a csöppséged!

2012. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggódsz, akkor próbáld meg elvinni magánrendelésre.
2012. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kézsebész magánrendelést nem találtam azon a településen, ahol lakom. Épp most nézetem. Meghát, mire kapok időpontot... Arra sajnos nincs pénzem, hogy felutazzak Budapestre+ kifizessem a magánrendelést és a röntgenfelvétel árát. :( Tulajdonképp egy hét múlva már mehetünk az SZtk.ba
2012. okt. 29. 15:09
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha daganat lenne, lenne más tünet is: nyirokcsomók, nem gyarapodna, étvágytalanság...stb.
2012. okt. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!